Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet kijelentkezni a...

Hogyan lehet kijelentkezni a munkaügyi központból?

Figyelt kérdés
Másfél hónappal ezelőtt regisztráltam. Azóta semmi segítséget nem kaptam tőlük. Viszont leveleket igen hogy menjek be ezért azért. Kb. Azokra is teljesen feleslegesen. Unom az egészet és picit idegesítő is. Interneten elég e-mail- t írni nekik hogy töröljenek?
2017. márc. 2. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elektronikus úton is tartod velük a kapcsolatot, akkor a www.munka.hu-n keresztül megteheted.
2017. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bemész személyesen, és kézzel kell azt hiszem írni egy levelet hogy töröljenek.


Lehet email nem elég. 5 perc és megvan, mehetsz "dolgodra".


De komolyan mennyire egy felesleges intézmény.

2017. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en is regisztralva vagyok, en meg kozvetito levelet kaptam kuli munkara, amire nyilvan nem akarok menni ezert jelentkezem inkabb gyarakba, most nagyon ki akarjak iktatni a munkanelkulieket, csomo embert kitorolnek csak ugy pl engem is volt hogy kitoroltek mar. szval sztem nem kell tenned semmit ha hivnak ne menj s lam mar kapod is a levelet par napon belul hogy torolve vagy a rendszerbol.
2017. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna bemennem reggel, de elfelejtettem, holnapra emlékeztem. Erre látom be kell mennem a postára mert kaptam levelet. De komolyan annyira nem érdekel. Valószìnűleg törölhettek is.
2017. márc. 2. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
szeretik kitorolni az embereket, nem hiszem hogy ilyen gyorsan kuldtek is a levelet de par napon belul tuti megkapod hogy torolve vagy.
2017. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is töröltettem magamat nemrég.
2017. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 4/6 Időpont ma 15:17


Szerintem közvetítőlapot küldtek vmilyen munkára, lehet közmunkára, 101.000 bruttóért. xD

2017. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
helló vna itt valaki????????
2021. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!