Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bírható konyhán 15 nap folyama...

Bírható konyhán 15 nap folyamatosba 12 órázással? Utána 15 nap itthon

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 10:23
 1/4 A kérdező kommentje:
szakácsként
2017. márc. 3. 10:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez borzasztó beosztás. Lényegében 15 napra eltűnsz a világból... Még akkor is sok ha utána 15 napod szabad. Így egyben nem emberbarát (tudom, egy munkahely sem az, de ez különösen).

Nekem a 4 nap egybe is sok volt eladóként (12 óra) bezárva abba a tetves üzletbe (1 héten 6 napot mentem 12 órába). Ingerlékeny voltam, depresszióba estem, szartam bele mindenbe, csak vegetáltam már és mindenkit elküldtem kb az anyjába. Folyamatos halálvágyam és dührohamaim voltak. Ráadásul te kajával dolgoznál :D Az embernek ki kell kapcsolódnia, hogy teszed meg ha csak aludni jársz haza 15 napig? Brrr

2017. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem még a 8 óra is sok lenne 15 napon keresztül.
2017. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leterhelő, de nekem az elég motiváció lenne az hogy utána 15 napig szabad vagyok és végig tudnám csinálni. A kamionosok 3 hetet is dolgoznak egyfolytában és a kamionban kell közben aludniuk.
2017. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!