Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bánt ha a munkahelyeden...

Bánt ha a munkahelyeden piszkálnának, idegesítenek? Vagy nem foglakozol vele?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván bántana. De nem vagyok az a típus akit piszkálnak. Ott rövid úton történni fog valami vagy így vagy úgy. Ezt nyilván a piszkáló is érzi, ezért nincs is piszkálás.
2017. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem bánt, a 2.-nál elküldöm a büdös francba a kollégát, a főnökeim meg nem szoktak idegesíteni. Illetve néha piszkálnak, de ha csak kötekedés, nekik is "visszaszólok" (ide semmi durvát nem kell elképzelni mellesleg), aztán nevetünk rajta és mindenki megy dolgára, ha komolyabban gondolják, akkor meg megbeszéljük normális hangnemben, mi az elvárás.
2017. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennék egy új munkahelyre.
2017. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én általában megmondom nekik a magamét. Nem vagyok olyan fajta, hogy utána röhögcséljek velük a történteken, de úgyis dolgozni járok oda.
2017. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kit nem bántana? Nekem nagy a tűrőképességem, egyik proli munkás rám szállt inkább otthagytam. Akkor sem lettem volna előrébb ha rongyosra verem a fejét, és akkor sem ha felvilágosítom arról, hogy mennyire el van tévedve a világgal kapcsolatban. A munkahely sem volt álmaim helye, így aztán váltottam végül.
2017. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele, hogy:

1, az élet egyszer mindent megold;

2, a maci idővel vissza szokott nyalni 2×-esen:):):).

2017. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem sem piszkálnak okkal, odateszem magam a munkában és nem nagyon van kifogás ellenem, vagy a munkám ellen. Volt olyan, hogy egy- egy kolléga megtalált, de azok olyanok is voltak, nem is maradtak sokáig mert bizonyitottak. Bánt az ilyen, mert nem érzem, hogy rászolgálok, de cirkuszolni nem szoktam. Nyugodtan meg szoktam mondani ha valami van, ha ne értek egyet, szóval teljesen helyzetfüggő, hogy hogyan cselekszem.
2017. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!