Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti, mit sorolnátok előtérbe?...

Ti, mit sorolnátok előtérbe? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Az egyik kollégámmal jó baráti viszonyban vagyok együtt dolgozunk. Ő úgy néz ki elindult a rang létrán fele, de én munkahelyet szeretnék váltani. Eddig nem is volna gond, de ha én elmegyek akkor ő nem tud fentebb kerülni, mivel az én utódomat neki kellene betanítani illetve az én munkámat neki kellene egy darabig csinálnia. Szóval nem tudna egy darabig előrébb jutni. Ti mit tennétek? Maradnátok a helyeteken, hogy ő előrébb jusson vagy váltanátok?
2017. márc. 6. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ha zs@rul érzem ott magam akkor mennék.
2017. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretettem csinálni, de több pénz és lehetőséget kínáltak
2017. márc. 6. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kellemetlen lehet , de azt mondom neked , hogy magadat helyezd előtérbe, neki is meg kellene értenie téged.. És ha betanítja azt aki helyetted jön utána úgy is fel teszik idővel :) Ne aggódj miatta :) Beszéld meg vele is :) Ha felháborodik , akkor nem gondol rád és nem foglalkoznék vele, ha megértő akkor meg magad mellett tudhatsz egy jó barátot akivel tartanám a kapcsolatot utána is. :) És tényleg ő csak egy kis időben csúszik és feljebb is kerül és te is jobb helyre mész.. Szóval mind a ketten jól jártok :) Szerintem elfogadható :)
2017. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

már ez a kérdés is bizonyítja, hogy nem vagy sz-r ember :) szóval nyugi, menj a saját utadat járni.

Vagy kérdezd meg magadban, fordított esetben a másik srác úgymond feláldozná érted azt a lehetőséget? ugye, hgoy nem.. a munkahely nem barátok szerzésére való, ha van új lehetőséged ragadd meg és ne nézz visszafele,csak előre. sok sikert. :)

2017. márc. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😃
2017. márc. 7. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!