Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van a baj, ha igen...

Velem van a baj, ha igen miben változtassak?

Figyelt kérdés

Kisváros,eü,és szoc. területen dolgozom, egy helyen már 20 éve.Úgy érzem sokszor, hogy kilógok a sorból, mert nem tudok semmiségekről csacsogni,nem nyalok a feljebbvalóimnak.Járunk a férjemmel kirándulni, színházba,fürdőkbe,ezért irigyelnek,pedig nincs nagyobb jövedelmem mint nekik, sőt.Van akinek a férje külföldön van,többszázezret keres, mégse mennek sehova, ha itthon van se.Az egyik kolleganőm vezető nővér, őt kiemelték,lett talpnyalója.Majd visszafokozták,akkor meg ellene fordultak többen.Én ugyanúgy vislkedtem vele ezután is.Majd megint kiemelték,ekkor városi képviselő is lett,na akkor megint lettek segxnyalói ,szívességeket tesznek neki, visznek neki ezt azt...én továbbra sem..

De ezt tudja,és ha beosztást csinál,kivételez a talpnyalóival.Ha úgy érzem,hogy igazságtalan velem,szóváteszem.Szerinte ő nem utál engem,nincs velem baja..

Most kerek szülinapja lesz,van aki már 2 napja csöpögős felköszöntést írt nki a facen, ezerrel lajkolgatják a képeit.Az enyéimet nem nagyon.

Melóba megy a duma ezerrel a másik háta mögött,szembe ritkán.Kibeszélnek mindent,kákán is csomót keres némelyik a másik munkájában,hangosan mondja mit csinált mit dolgozott éppen.


Magamról.Én Rák jegyű vagyok, könnyen sértődöm, és magamra veszek dolgokat,de nem veszekedem,(csak ha már tényleg nem bírom),nemvagyok harsány,nem jópofizok,de bunkó se vagyok.

Ha van érdekes téma, arról beszélek, de nem érzek kényszert,hogy mindenáron csacsogjak,hogy ne legyen csend..

Úgy érzem, a nagyhangúak a nyalisok jobban érvényesülnek, de én nem tudok ilyen lenni.

Volt egy kolléganőm aki hasonló volt mint én azzal jól megértettük egymást, de másik városba költözött.

Azóta elég magányos vagyok,mert elég kétszínú kollektíva maradt ott.Tudom,dolgozni járunk a m.helyre, de azért ...jó lenne ha másabb lenne..

Minden építő tanácsot szívesen fogadok.


2017. márc. 7. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A normális emberek mindig kilógnak a sorból. Ha nem állsz be a csacsogók közé, nem fognak kedvelni. Az is nyilvánvaló, hogy hátrányban leszel a nyalógépekhez képest. Ha van gyomrod hozzá, állj be te is a sorba. Ha nincs, akkor békélj meg a helyzeteddel. Mivel kisváros, gondolom, munkahelyet nem tudsz váltani. Koncentrálj a harmonikus családi életedre!
2017. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, az lesz.

Gondolhatnátok,hogy már lett volna időm ezt megszokni...de nem tudom.Csak van amikor más problémák elfelejttetik velem ezt...

Most egy igazságtalanság kapcsán tört elő belőlem megint...

2017. márc. 7. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én más területen dolgozok, de ugyanez van velem. És kívülállónak érzem magam.

Nincs időm, sem kedvem, sem energiám csacsogni. Rám is sütötték, hogy olyan kis zárkózott vagyok.

Hát ha megraknak munkával, akkor miért csodálkoznak ezen?

2017. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is zárkózott vagyok, de nem is igazán lehet megnyílni ilyen közegben,mert viszaélhetnek vele,,,

Így is megy a duma...

Hát, ez van.

2017. márc. 8. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!