Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgozzak, ha utálom az...

Mit dolgozzak, ha utálom az embereket?

Figyelt kérdés

Jelenleg fodrász vagyok, de nem jövök ki a kollégáimmal, mert túl érzelmes vagyok es tudom hogy ők nem erkölcsös emberek.

A vendégekkel se szivesen beszéletek, mert kiábrándultam az emberekből, ritka mikor olyannal találkozok aki kedves.


Tehát érettségi, fodrász szakma, még nincs egy éve hogy befejeztem a sulit.

Az állatokat nagyon szeretem, de nem tudom mit dolgozhatnék ahol velük foglalkozhatok.

Javaslatok?



2017. márc. 9. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakozmetikus. Adja magát, ha eleve fodrász vagy. De emberekkel, a kutyák gazdáival akkor is kapcsolatba fogsz kerülni, meg az ő idióta ötleteikkel.

Viszont azt gondolom, érdemes lenne neked is változnod kicsit, hiszen elég nehéz lesz úgy leélned az életedet, hogy nem jössz ki a környezeteddel.

2017. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Tehenészetbe mehetsz fejőnőnek.

Nálunk mindig van felvétel.

2017. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És hogyan változhatnék meg?
2017. márc. 9. 09:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel falun nőttem fel mielőtt városi lettem, ezért jutott eszembe az az ötlet hogy egy neked szimpatikus falusi házban laknál, ahol lenne lehetőség saját fodrászüzletre is, de legfőképp a falusi gazdaságra mivel írtad hogy szereted az állatokat. És mindkét tevékenység maszek lenne a sajátodban, így nincs munkatárs és vendég is csak akor lenne ha tényleg működteted benne a fodrász tevékenységet.

Valamikor évet halasztottam a fősulin és addig a szüleim hobbigazdaságában tevékenykedtem. Onnan tudom hogy milyen fantasztikus az ha az ember otthon dolgozhat a sajátjában azt amit akar. Ha még nem csináltál ilyet akkor ismerősnél vagy rokonnál kötöttségek nélkül ki tudod próbálni a gazdálkodást például egy tanyán. És ha idegennél megtetszik az az életmód akkor nincs ami megakadályozna abban hogy sajátot hozz létre. Én a mai napig azt szoktam mondani hogy parasztként is nagyobb úr voltam mint mérnökként és ezt teljesen komolyan gondolom. Persze azért azt hozzá teszem hogy a nyugdíjas szüleim sok mindent megcsináltak addig ha netán nekem utazni támadt kedvem, tehát nem egyedül gazdálkodtam. Viszont nem idegen munkatársak voltak.

2017. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

"Tehát érettségi, fodrász szakma, még nincs egy éve hogy befejeztem a sulit. "


Tehát jól értelmezem: tizenévesen megutáltad az embereket, az egész emberiséget? Akkor előbb menj pszichológushoz, aztán keress olyan elfoglaltságot, ahol állatokkal foglalkozhatsz: a kutyakozmetika jó ötlet, de állatkertben önkéntes (gondolom, még szüleiddel laksz), stb.

2017. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2017. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az önkéntesség jó dolog, de szeretnék pénzt is keresni. Szeretnek saját talpamra állni, apuval élek akinek bizonytalan a munkahelye.

21/L

2017. márc. 9. 09:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Munkatársaid mindenhol lesznek. Inkább barátkozz meg a világgal.
2017. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jo dehogyan? en sose fogom azt mondani hogy akinek nincs semmilye se penze se haza se autoja annak nem is lesz es az haljon meg.
2017. márc. 9. 10:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a környezeted sem az igazi. Keress értelmes barátokat, keresd értelmes emberek társaságát. Én alapvetően nyitott és barátságos vagyok, de ismerek én is olyan embereket, akikkel egy percet sem lennék szívesen egy légtérben. Toleránsnak kell lenni, azt is tanulni kell, de leginkább úgy tudsz fejlődni, ha magaddal és az életeddel megbarátkozol előtte. Tanuld meg értékelni, amid van, örülj az apró dolgoknak is. Ettől vidámabb és kedvesebb leszel, a környezeted pedig általában azt adja vissza neked, amit te adsz nekik. Vagyis ha pozitívan állsz az emberekhez, ők is pozitívabbak lesznek veled. Próbáld meg, és észre fogod venni.
2017. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!