Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaadók miért nem jeleznek...

A munkaadók miért nem jeleznek vissza sikertelen interjú esetén?

Figyelt kérdés
Egyrészről megértem, hogy a nem felvett jelentkezők nem termelnek gazdasági hasznot nekik, másrészről viszont az álláskeresőnek néha jó lenne tudni, hogy x helyre nem vették fel, mert akkor nem vár hiába, és ne várjon fölöslegesen a arra a lehetőségre.

2017. márc. 14. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert b*nkók. Joggal merül fel a kérdés, hogy az ilyenek miért várják el, hogy a munkáltató mindenben tökéletes legyen, amikor ők ennyire nem képesek?
2017. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon egyszerűen kiküszöbölhető a fölösleges várakozás: az interjú végén kérdezd meg, hogy milyen intervallumon belül értesítenek az esetleges pozitív válaszról.
2017. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ja igen akár az is, ebben az esetben ha lejárt az intervallum, akkor nem vettek fel, ha jól gondolom.
2017. márc. 14. 15:33
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
abban az esetben, ha ezt e-mail-ben megtehetik, ott egyszerűbb a helyzet, mert végülis csak küldenek egy kör e-mailt a kiesetteknek, telefonon nyilván azért nem, mert költséges és időigényes is lenne felhívni mondjuk 15-20 embert, akit meghallgattak személyesen is, hogy nem őket választották.
2017. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, de nekem volt, hogy megkérdezték, értesítsenek-e? Hát, nem bmeg, véletlenül se!

Nyomorékok...


De nem tudom, miért nem lehet egy tetves "Bocs nem kellesz" - autoímélt kinyomni a net világában.

2017. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Merthogy én is pályáztam egy csomó helyre, néhol 3 forduló, és arra nem vették a fáradtásgot 10/8, hogy megírja, hogy nem vettek fel.
2017. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha most voltál interjún lehet később fognak.


Nekem volt olyan hogy elmentem a céghez, és 3-4 hónap múlva jött egy levél hogy bocs mást vettek fel. És a vicc az volt hogy ezután 3-4 hét múlva megint fennt volt az állás a neten.


Na szóval teljes a káosz.


De volt nekem olyan persze hogy interjú után eltűnt a cég, voltam is egynél jópár hete, persze az ügyvezető mindent igért, jeleznek, telefon, email, lehet majd 2018-ban írnak nekem hogy bocs mást választottak.

2017. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha ez igaz, hogy megkérdezik hogy értesítsenek e igen vagy nem, nekem ezt felteszik lehet összevizelem magam.


Ez már a "nagyon állat" kategória.

2017. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én hétfőn voltam két helyen, azt ígérték, hogy a héten írnak (a múlt héten), hát nem történt semmi egyik helyről se, jövő héten megyek a következő helyre, kíváncsi vagyok, hogy visszaírnak-e.
2017. márc. 14. 15:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Voltam egy állásinterjún, ahol a csóka oda, meg vissza volt tőlem. Tetszett neki, hogy van többéves szakmai tapasztalatom. Kérdezte, hogy van-e gyerek, ha beteg, ki lesz vele, mondtam, hogy az anyja otthon van gyesen. Nagyon örült a fószer. Megbeszéltük, hogy 2-3 nap múlva hív, addig elintéz mindent és kezdhetek. Azóta is "várom" a hívását. :D
2017. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!