Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezelendő egy munkatárs...

Hogy kezelendő egy munkatárs féltékenysége?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közvetlen kolléganőm(hìvjuk Marisnak), mondhatni szoros a kapcsolatunk, munkán kívül. (Tekintsünk el attól a ténytől, hogy leszbikus vagyok és el is varázsolt). Maris szerintem látens meleg. Nos és volna egy másik kollegina (hívjuk Julinak). Juli egy családos középkorú nő, aki szerintem szintén belehabarodott Mariba (a fentiek ellenére).

Juli kedvel engem, én is őt, de féltékeny rám. Látom a viselkedésén, hogy zavarja, ha Maris közelében vagyok. Tolakodó kérdéseket is fel szokott tenni. Maris tudja, hogy leszbikus vagyok, Juli talán csak sejti.


Mit kellene tegyek, hogy ne érezzem én sem és Maris sem.. és Juli sem magát kényelmetlenül? Lehet, hogy Marisnak kell megoldania a szituációt, igen, de hogy "segìthetek neki"?

Azt gondolná az ember, felnőtt fejjel, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki kivel barátkozik. Mégsem tudnak sokan túllépni a gyerekes féltékenykedésen, számonkérésen?!

Mit javasolsz?



2017. márc. 21. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy egy kicsit tulgondolod? Tul elenk a fantaziad, eleg valoszinutlen hogy minden noi kollegad meleg meg latens meleg es mindenki odavan meg feltekeny....szerintem sima noi munkahelyi furasrol van szo vagy meg errol sem, csak tulkepzeled.
2017. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha nem igy lenne nem kérdeznék független véleményt
2017. márc. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!