Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mekkora szerencsétlenség,...

Az mekkora szerencsétlenség, hogy 4,5 hónap munkanélküliség után 2 munkahelyem is lehetne egyszerre?

Figyelt kérdés

Viszont nem egyszerű. Az egyik egy közép nehéz fizikai munka helyben, 8 órában viszont előreléphetőségi lehetőség. A másikért viszont 2x1 órát kell utazni. Az könnyebb irodai, ügyfélkapcsolati munkatárs, kevésbé fizet jól.


Melyiket kéne válasszam? Az első egy nyomdaipari gépkezelői munka, egész nap állni kell viszont elég jó a fizu, a második pedig főleg adminisztratív, kapcsolattartást kell csináljak a többi céggel és ügyfelekkel, az pedig ülőmunka inkább.


2017. márc. 22. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt választanám. Többet kell dolgozni, nehezebb a munka, de ha jobban is van fizetve, akkor nem lenne kifogásom ellene. Meg még egy plusz pont, hogy közel van.

Inkább csinálok nehezebb munkát, csak utaznom ne kelljen állandóan.

2017. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az válaszd, amelyikre érzed magad alkalmasnak.

(Erről az a vicc ugrott be, mikor a cigány munkát keresett...)

2017. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerencsétlenség. Azt válaszd, amire alkalmasabb vagy. Én a közelebbit választanám. De tied a döntés. Viszont a másik helyre is illik visszajelezni, hogy köszönöd a lehetőséget, de településen belül kaptál munkát. Vagy fordítva valamilyen udvarias formában.
2017. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok annyira beleokoskodni de engem min. 2 helyre felvennének én azt választanám amelyik közelebb van.


3. kerületben lakom, egyik lenne a 3-ban másik mondjuk 16. vagy 18. nem is a pénz lenne amelyik alapján döntenék, hanem amelyik közelebb van.


A többi kialakul úgyis, plusz egy munkahely sem életbiztosítás, ígérnek ezek bármit, aztán vagy úgy lesz vagy nem, értem ez alatt hogy ilyen karrier olyan karrier, aztán gondolnak egyet és kirúgják az embert.


Pénz meg annyi amennyi, akkor annyit költ az ember.


Szóval én azt választanám amelyik közelebb van.

2017. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább szerencse, mint szerencsétlenség.

Én a közelebbit választanám, főleg ha a fizu is jobb.

Fizikai munkával a testmozgás is megvan. :)

2017. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj most ezt meg azt ígér a drága vezetőség, aztán egyik nap eléd állnak, bocs találtunk a helyedre valakit, Magyarország így szeretlek! Érted?


Inkább a közelebbi, ha kevesebbet adnak, én akkor is azt választanám.


Lehet 7-8 hónap múlva gondolnak egyet és megkapod a papírokat, annyi.

2017. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!