Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az rendben van...

Szerintetek az rendben van hogy otthagyok egy munkahelyet mert nincs a képességeimnek megfelelő munka?

Figyelt kérdés
Diplomás vagyok, és felvesznek valamilyen helyre. Ha ott nincs olyan munka ami tetszene, és megfelelne a képességeimnek akkor nézek másik munkahelyet. Ez rendben van? Nektek volt mát ilyen?
2017. márc. 22. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nálam nem lenne rendben mert nem akarnám eltartatni magam.De örülök,hogy te megteheted ,hogy válogass..
2017. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Miért ne lenne rendbe. Dolgoztam én is gyárban, amint tudtam léptem egy olyan szakmába amit szeretek, jól fizet, fejlődési lehetőség van.
2017. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. tegyük fel ha már van 2 milliója vagy akármi akkor eltudja magát tartani. nem volt róla szó de arról se, hogy más tartaná el addig is.


nem tudom mióta dolgozol ott de szerintem rendben van. jobb mint hogy egy életunt ember legyél később. azért pár hónapot akár fél évet is ellehetsz ott ha nem olyan vészes közben meg kereshetsz munkát.

2017. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!