Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőn megyek egy hosszabb...

Hétfőn megyek egy hosszabb interjúra?

Figyelt kérdés

Interjúm lesz egy kisebb állással kapcsolatban. Kaptam külön emailt az ügyintézőtől, hova kell menni, meg hogy beleillik a cég profiljába az önéletrajzom.


Viszont az interjú várható időtartalmára ~ 1 órát adtak meg. No én az elmúlt 7-8 év alatt sosem voltam még max 20 perces interjún túl. Nem is tudom mi fog majd ennyi ideig eltartani? Valakinek tipp aki már esetleg volt egy ilyen hosszabbon?



2017. márc. 24. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen állásról van szó?
2017. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi ezen a bonyolult?


Egyébként bármi lehet, nekem volt 10 perces interjú, de volt 1 órás is.


Egy vezető körbevezetett és elmagyarázott mindent, bemutatta a céget, a munkatársakat, minden szinten mutatott valamit. 1 órás volt.


De nem volt tesz meg ilyesmi, vittem egy CV-t, elmondtam amit tudtam az olyan 10 perc volt, utána ez a vezető magyarázott, de az eltartott egy óráig.


Ja és volt egy másik, vidéki állás de Bp-hez közel, ott bementem, egy teszt volt, arra volt 30 perc, utána beszélgetés az igazgatóval, bár nem vettek fel de az is volt olyan 50-60 perc.


Na szóval vagy lesz tesz vagy nem, de foglalkozni akarnak veled azért lesz 60 perc.

2017. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De volt olyan hogy bementem egy céghez, kérdezett pár dolgot a HR-es, pl. hol leszek 5 év múlva, mondom fogalmam sincsen, nem is volt kedvem vele foglalkozni, még mondott valamit aztán leléptem. 10 perc volt az egész.
2017. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi az a tesz? Komolyan nem tudom. Garanciális szervizes irodai kisgépekkel kapcsolatban.
2017. márc. 24. 11:13
 5/13 anonim ***** válasza:

teszt, elnézést.


bocs.


Na szóval lehet nem is lesz teszt, csak részletesen el akarnak mindent magyarázni.

2017. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Először arra gondoltam, csak 2 helyen is tesz-nek volt írva azért hittem hogy valami új szakmai kifejezés. Párszor töltöttem már tesztet, azok ilyen személyiségi kérdéseket tettek fel, bár nem értem minek egy full komolytalan hely volt az egész, később dolgoztam is ott.
2017. márc. 24. 11:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy teszt írása kb. 30 perc, még beszélsz valakivel az plusz 30 perc, és megvan az 1 óra érted.


De nekem volt olyan hogy nem volt teszt, kértek egy bemutatkozást kb. 10 perc, aztán a vezető elkezdte a mondókáját, és nem volt vége. Le is fáradtam annyi mindent magyarázott.

2017. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
'Na majd látjuk, sok esélyt nem fűzök hozzá, mert hallottam hírét, hogy mennyien jelentkeztünk rá.
2017. márc. 24. 11:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindegy vannak cégek behívják az embert interjúra, 10 perc, pár dolgot mond egy vezető, aztán köszönés viszlát.


Nekem volt olyan cég, irodai munka, hogy jött a vezető, 10 perc, elsietett, aztán felvettek. Nagyon jó volt a pénz, de pár hónap múlva ki is rúgtak.


Ilyen is van.

2017. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:D Miért rúgtak ki?
2017. márc. 24. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!