Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 32 évesen, közgáz diplomával,...

32 évesen, közgáz diplomával, de zéró gyakorlattal Debrecenben hogyan találhatnék állást? Otthon egyre nagyobb a feszültség emiatt.

Figyelt kérdés
Azért nincs előtte gyakorlat mert vállalkoztam. Jofogáson kívül milyen lehetőségek vannak? Nincs valami felület a HR-eseknek külön?

2017. márc. 26. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
HR-es akarsz lenni? Csak fiatal tyúkokat vesznek fel HR-esnek. Férfi eleve csak protekcióval lehet HR-es. Te már kifutottál az időből.
2017. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én akartam megkeresni a HR-eseket.
2017. márc. 26. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Igen, szét kell nézni a cégeknél, biztos hogy fogsz találni magadnak állást, bár nem egy 32 éves kezdő vezeti a népszerűségi és javadalmazási listákat!

Debrecenben - ha kellően agilis vagy - biztos lesz állásod!

2017. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

profession.hu, jobline.hu

Ha ide feltöltöd az önéletrajzod, téged is megtalálhatnak HR-esek.

Szárnyas Fejvadász nevű Facebook oldal


vagy hideg jelentkezés. Kiválasztasz egy céget, ha nincs éppen nyitott pozíció, akkor is elküldöd a poolba az önéletrajzodat, hátha behívnak.

2017. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha vállalkoztál van gyakorlatod, mi a gond?

Amúgy meg elmész egy fejvadász céghez (ingyen van), és megbeszéled velük, hogy mi érdekel, ők meg megpróbálnak beajánlani


emellett állásbörzék

2017. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és linkedin profil
2017. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vállalkoztam, erre beszólt a HR-es senkiházi, hogy az gáz, mert évekig nem volt munkaviszonyom. Normálisak ezek?
2018. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki találkozott már minden szempontból normális HR-essel?
2018. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2021. júl. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!