Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál minimalbérre bejelen...

Dolgoznál minimalbérre bejelentve?

Figyelt kérdés
8 órába minimálbérre vagy bejelentve, a többi pénzt zsebbe kapod, de a többi részt is biztos kifizetik minden hónapban pontosan hónap elején. A szabadnapok, szabadságokat normálisan kiadják, ott szerencsére nincs csalás.
2017. márc. 31. 18:29
1 2
 1/18 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Sok helyen így megy, én dolgoznék.
2017. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Én így dolgoztam elég sok pénzért. Engem nemzavart, hogy minimálbérre vagyok bejelentve. Nyugdíjam nem valószínű, hogy lesz, hitel felvételnél lehetnek belőle gondok. De ne emiatt ne válalj el egy jól fizető állást.
2017. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én közmunkásként vagyok bejelentve, 54 nettót kapok papíron, persze zsebbe jóval többet ez van...sőt szokott lenni közmunkás ellenőrzés olyankor kikellene mennem sárga mellénybe sepregetni, de akkor szanadságot adnak ki, ilyen szépen működik ez a magyar rendszer
2017. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt ilyen, de otthagytam.


Mondjuk elvből. Elmondom miért. A minimálbér mint fizetés az megalázás. Most ha felvesznek valahova és ezzel kezdenek, akkor sok jó nem lesz a cégnél, mind munkavállaló, mind a cég oldaláról.


Te vágod majd a fejeket hogy miért ennyire vagy bejelentve, miért nem teljes összegre, káosz lesz az egészből.


Minimálbér, többi meg zsebbe? Katyvasz az egész, nekem volt ilyen, egy káosz alakult ki a cégnél, mikor felvettek pár embert köztük engem így, 2 hónap múlva kisétáltam, majdnem tömegverekedés lett. Főnök és beosztott oldalról.


ha nincs más menj bele, de sok jó nem lesz belőle, otthagyod, fogadok veled egy "ezresbe".

2017. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Pár hónapra jó egyébként azt akartam mondani.
2017. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És hogy rakod be a bankba? Hogy veszel lakást, kocsit? Ha megkérdezik hogy tudsz berakni a bankba havi 200 ezret ha csak minimálbért keresel? Vagy mind elvered kajára meg hasonlóra?
2017. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha nincs más pár hónapig jó.


3-4 hónapig. Vagy 2.


Később vesz kocsit.


Hosszú távra ebből nem lesz semmi.

2017. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet kapsz mint máshol meg nincs jobb akkor miért ne vállalnád? Én úgy vagyok vele hogy nyugdíjra meg iylesmire nem is számítok, ha feketén dologznék se érdekelne, majd amikor külföldről kapom a nyudíjamat röhögni fogok azokon akik innen várják a tördékét...
2017. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A bankba a kutyát sem érdekli hogy én havi 10 forintot vagy 1 milliót teszek be. Hitelt pedig nem akarok felvenni egyáltalán. De azért kicsit bosszant a dolog, valószínű évekig nem dolgoznék így.
2017. márc. 31. 19:19
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudod, hogy a kutyát nem érdekli?
2017. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!