Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is volt már rossz...

Nektek is volt már rossz munkahelyetek ahol kevés fizut kaptatatok, a kollegákkal sem jöttetek ki? Sikerült váltani?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. 3 nappal később fel is mondtam. 2 héttel később már találtam egy új állást.
2017. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt rossz munkahelyem, "elég" fizetést kaptam ott is, de attól még szar volt. Váltottam. Egy olyanra, ahol jóval kevesebb pénzt kaptam, de jó a munka, jó a hely, jók a kollégák, ez sokkal többet ér.
2017. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz munkahelyem van, a "fizetés" röhejes, a kollégákról inkább nem mondok semmit...

Még nem sikerült váltani.

2017. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze.. interjún beetettek.. könnyű melót mutattak, aztán betettek gépet tölteni.. 1 nap bőven elég is volt.
2017. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, felmondtam, 3 hónapja nincs munkám, de inkáb falat rágom, mint idiótákat kelljen elviselnem...
2017. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Mindig sikerült váltanom, amikor váltottam, igaz, nem mindig volt könnyű, de azokat a helyeket, ahol valami rossz volt vagy rosszul jártam, soha nem terveztem túl hosszú távra.
2017. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kb 1 hét után felmondtam.

Aki betanított rosszul magyarázta el a dolgokat. Éjszakás műszakban voltam, és nem azt magyarázta ami rám tartozik, hanem amit délelőttösben csinálnak. Másnap persze szóltak miért nem csináltam meg 1-2 dolgot. Aki leváltott, mindig vagy fél óra késéssel jött, akit váltottam az meg fél vagy 3/4-ed órával hamarabb ellógott. Persze nekem időre kellett menni. Ha nem voltam ott 10 perccel kezdés előtt már kétségbeesetten hívogattak.

2017. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ernossd válasza:
A munkahelyem jó,van 1-2 kolléga akikkel nehéz, de egy kihívásnak fogom fel . Ne add könnyen, küzdj meg mindenért, és ha esetleg vége akkor sem keseregsz vagy szégyenkezel, hanem emelt fővel élhetsz!
2017. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szar a helyem szar a fizetésem a főnök egy börtönviselt csalószemét (tényleg volt börtönben csalásért) és mégis maradok.

Hova mennék. A semmibe a közmunkába? Voltam közmunkás soha többet. MAradok.

2018. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!