Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik Ausztriában élnek,...

Akik Ausztriában élnek, dolgoznak. Tényleg olyan rossz kint?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni, de eddig mindenki azt mondta, hogy nem érdemes és csak ki fognak használni. Mennyire van valóságalapja? Milyen az élet ott a tapasztalaitok szerint?

2017. ápr. 6. 12:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Azt hasznàljàk ki, akit lehet. Ha nincs rendes nyelvtudàsod, akkor igen, belefuthatsz ilyenbe. Illetve a magyar hatàrhoz közel több esèly van ilyenre. Aztàn ha keleti, magyar a főnök akkor is. Eddig csak osztràknak dolgoztam, egy helyen volt rossz, 2 hèt mulva le is leptem onnan. Akiket kihasznalnak, nyelvet nem beszèlik, ès nem mernek ùj helyet keresni. Pedig van bőven. Csak ugye panaszkodni könnyebb.
2017. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Sok a mérges pók meg kígyó. De a kenguruk aranyosak
2017. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha nincs tuti ismerősöd vagy nyelvtudásod, akkor valóban grízes.
2017. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha van nyelvtudásom akkor sem jobb?
2017. ápr. 6. 14:19
 5/26 anonim ***** válasza:
Én azt tudom javasolni, hogy Facebookon lépj be csoportokba, ott gyakran van infó, hogy mi a tuti, kiket ki vert át.
2017. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Magyarországon tán nem ugyanezt teszik? Akár felsőbb akár alsóbb szinteken.

2-es: A kérdező Ausztriát írt nem Ausztráliát.

2017. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Akik azt mondják ne menj ki, szerintem csak irigyek rád, és nem akarják hagyni, hogy feljebb lépj náluk az életszínvonalban.
2017. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7-es, gondolom a kerdezo nem agysebesznek menne ki, hanem mint a kitelepulo magyarok 99%-a: pultozni, mosogatni, vakolni, takaritani. Nagy eletszinvonal :)
2017. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8: Hidd el, az otthoninál nagyobb. Én Hollandban vagyok, mosogatok-takarítok, elég jól kijövök a fizuból, tavaly például eljutottam New Yorkba is.
2017. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%

9.

Èn meg nem mentem külföldre mosogatni, hanem Magyarországon èlek, mègis eljutottam már az USA-ba 2x is..meg mèg nagyon sok helyre.

Ebben mèrjük az èletszínvonalat? :D

2017. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!