Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláshirdetésben láttam hogy...

Álláshirdetésben láttam hogy feltétel a "nem megosztó személyiség". Ilyen ember van?

Figyelt kérdés
Ez mit is jelent pontosan? Ennek szerintem nem sok ember felel meg az biztos. Vagy én látom rosszul?
2017. ápr. 7. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Magyarul: ne akarja összeugrasztani munkatársait.

Van, de egyre kevesebb.

2017. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Alain Delon ***** válasza:
100%
Pont bevallja valaki magáról, hogy megosztó, mi?
2017. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"ne akarja összeugrasztani munkatársait"


biztos erre gondoltak?


Szerintem nem igazán erre.

2017. ápr. 7. 12:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#2


Én bevállalom, de csak mert tudom, hogy így van. Bár #1-el nem értek egyet.


Általában fele csoport kedvel, a fele meg nem. Mi a megoldás? Azokkal haverkodom-barátkozom akik kedvelnek, bírják a humorom, nem idegesítem őket.


A többiekkel marad az udvarias távolságtartás.

2017. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az egyszerű tucatember személyiségtípusra utalnak, minden extrém vagy furcsa dologtól mentes legyen
2017. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Általában fele csoport kedvel, a fele meg nem. Mi a megoldás? Azokkal haverkodom-barátkozom akik kedvelnek, bírják a humorom, nem idegesítem őket. "


Most akkor te megosztó vagy, nem?

2017. ápr. 7. 13:38
 7/14 A kérdező kommentje:

Persze nem azért írtam mert ez ilyen emberek "rosszak", csak valahol mindenki megosztó, nemde?


Nekem egyébként semmi problémám az ilyem emberekkel, aki munkahelyen nem kedvel engem, azzal nem foglalkozok, ennyi.

2017. ápr. 7. 13:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Az például megosztó, ha nem beszélek a magánéletemről, és nem röhögök a disznó vicceken?
2017. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez akkora ökörség. Egy ember nem lehet mindenkinek szimpatikus. Ha a társaság egyik felének szimpi, a másiknak nem, akkor már megoszlik a csoport.
2017. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Megosztó személyiségnek szerintem azt hívják, akihez a többiek úgy viszonyulnak, hogy vagy nagyon utálják, vagy hihetetlenül imádják.
2017. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!