Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jeleznétek, hogy kevesek...

Jeleznétek, hogy kevesek vagytok a feladathoz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig ketten láttunk el egy feladatot és így is bőven kidolgoztuk a heti 40 óránkat. A kollégám felmondott és elengedték a felmondási idejét, vagy is azelőtt távozott, hogy kerestünk volna új embert a helyére. Azzal, hogy így rám hárult az ő feladata is, az én munkaidőm már bőven meghaladja a szerződésben foglalt 40 órámat és igazából csak tüzet oltunk, vagyis a nagyon sürgős dolgokat intézzük. Emberileg képtelenség bírni, látom ahogy szépen lassan dőlnek ki a pillérek a háztető alól és szépen össze fog roskadni minden, ugyanakkor a közvetlen főnököm egy idióta (a felsőbb vezetők is így látják), abszolút nyugodtan kezeli a helyzetet és mondhatni tojik bele, hogy közeledünk egy katasztrófa állapothoz.

Megjegyzem szolgáltató cég vagyunk, ha összedől a kártyavár először csak panaszok százaival találjuk szembe magunkat, aztán talán még pár per is jön.

Még odáig sem jutott el, hogy egy nyomorult hirdetést feladjon, pedig megvan írva, csak egy e-mailbe kerülne kitenni a honlapunkra.

Emberileg nem bírom és azt érzem, hogy belerokkanok, ugyanakkor a párom is belerokkan abba, hogy este érek haza, hogy sosincs jó kedvem, hogy amikor azt hiszem vége a munkának is megcsörren a telefonom, stb.

Eljutottam arra a szintre, hogy jelzem a felső vezetés felé, hogy nem bírom ezt egyedül csinálni. Talán még azt is, hogyha minden így marad, akkor záros határidőn belül távozok én is a cégtől.

Ti megtennétek ezt tudván, hogy ezzel a közvetlen feletteseteket megkerülitek? Tulajdonképpen meg is fúrjátok...!?



2017. ápr. 8. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez most kavarásnak fog hangzani, de én a felettesed felettesének szólnék, hogy ugyan pirítson már rá arra a hülyére, hogy intézze a dolgot.
2017. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen

írásban

2017. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
E-mailben jelezném. Címzett a közvetlen főnököm, cc: az ő főnöke. Így nem kerültem meg a főnökömet, de a nagyfőnök is értesülne.
2017. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!