Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A McDonald's-ból könnyű...

A McDonald's-ból könnyű kiszóródni?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el ott dolgozni, egy elég forgalmas helyen, és nem tudom, hogy ez csak kezdeti nehézség-e vagy nem vagyok alkalmas erre a munkára. Az a baj, hogy nem vagyok elég gyors, ha meg sietek akkor hibázok. Bele lehet jönni ebbe, ha igen, mennyi idő alatt?

2017. ápr. 8. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden új munkahely ilyen. Újoncként mindig lesz olyan dolog, amit nem tudsz, mindig el fogsz rontani valamit. Aztán idővel elkezded megszokni az ottani kollégákat és a munkamenetet. Utána már egyre jobb leszel.
2017. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani az ilyen munkákra amik időre kivannak számolva, hogy vagy szívvel csinálja az ember félretéve hogy filléreket keres, vagy nem erőlteti és normális munkát keres, nyugaton jó meló, meg is fizetik ott is kell iparkodni de legalább van látszata a magánéletedet tekintve.


Itthon nem ilyen munkából kezdenék el gyereket tervezni, csak hogy érzékeltessem mennyire nincs súlya az ilyen melóknak. Pár hónapig el lehet lenni vele, míg nincs említésre való munka, vagy épp külföldről haza jöttél és nem a tartalékból akarsz költeni.


Könnyű kiesni ha lassú valaki, de ez sok helyen így van, viszont nem jelentkezik a kutya se rá, ami azt eredményezi hogy inkább megtartanak.

2017. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok, itt a mekiben dolgózók 90%-a külföldi.
2017. ápr. 8. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!