Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betanításért jár fizetés?

Betanításért jár fizetés?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nem csinálok semmit csak nézek. Szerződésem már alá van írva. Kicsit fura.
2017. ápr. 9. 17:04
 1/10 Blondie.W ***** válasza:
Van ahol adnak rá fizut, van ahol nem. Ezt a munkáltatótól kell megkérdezned.
2017. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen normális helyeken járnia kéne.
2017. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már miért nem járna?


Tanulsz, figyelsz, kapod a pénzt.


Munkahelyen első pár nap, vagy első 2-3 hét ilyen, nem csinálsz semmit, csak hallgatod mit mondanak neked.


Jár pénz, persze.

2017. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Téged tanítanak be,és nézed mit kell majd csinálnod?Jóhogy fizetnek, bár lehet kevesebbet, mint akik már rendesen dolgoznak. Ott vagy,a drága idődet pazarlod rájuk, ne képzeljék, hogy ingyen ottvagy nekik.
2017. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj oda inkább mit magyaráznak, ne azon gondolkozz miért jár pénz, stb.


Figyelj oda, ennyi.

2017. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja ha letelik a próbaidő még több pénzt kapsz.


Egyébként ha meg nem magyaráznának akkor honnan a retekből tudnád később mit kell csinálni? :D :D

2017. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor csak a kérdést láttam, azt hittem, Te tanítasz be valakit, és ezt nem honorálja senki. Sajnos nem szokták, pedig korábbi helyen már jeleztem, hogy átmenetileg nem haladok.
2017. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most akkor betanitásért vagy betanulásért?
2017. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, én is úgy érzettem, hogy ő tanít be valakit, de a szerződés dolog akkor nem stimmelne. Egy új dolgozó még nem nagyon szokott betanítani mást, ezért nyilván arra gondolt, hogy a betanulásért kap-e pénzt.
2017. ápr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mikor betanítottam a munkahelyemen, akkor is kaptam pénzt, mint mindenki. Hiszen ott vagyok ugyanúgy nyolc órában, figyelem a tanuló minden mozdulatát, ugrok, ha elszúr valamit, segítség kell neki.

A második hétben már megerőltetőbb volt csak állni és nézni, mint végigdolgozni a napot.

2017. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!