Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mit tennél ha a közvetlen...

Te mit tennél ha a közvetlen kollégádhoz elkezdenél érzelmileg kötődni? és tudnád hogy reménytelen, még ha tetszel is neki, mert családja van. Hogy lehet ezen túllendülni mikor nap mint nap egymást kerülgetitek?

Figyelt kérdés
Persze új meló és pasi ilyenkor véletlen se jön össze. Ez így nagyon nehéz és nagyon szar, már ki vagyok tőle.

2017. ápr. 10. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarnék szemét ribi lenni, aki tönkretesz egy családot, aki miatt a gyerekek csonka családban nőnek fel.
2017. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első, ez szerintem egyértelmű!


Kérdező, ugyanebben a cipőben járok :D Ki kell bírni, kb. ennyit tudunk tenni. A "szerelemhormon" legkésőbb kilenc hónap múlva elmúlik.

2017. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy nem :(
2017. ápr. 11. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem múlik el, mióta tart?
2017. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 év
2017. ápr. 21. 08:06
 6/6 anonim válasza:
Egy cipőben járunk, bár nálam már elérte, hogy meggyűlöljem (nárcisztikus, mint utóbb kiderült). Engem odáig sodort, és annyira kicsinált, hogy felmondtam. Ha nagyon nem bírod, akkor válts. Komolyan mondom, sokkal jobb lesz!
2017. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!