Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy gyorsétterem pultjában...

Ha egy gyorsétterem pultjában dolgoznátok és adnátok el amit a vendégek kérnek, ez mennyire zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Amikor beszédhibás a vendég vagy túl halkan motyog és alig értenétek hogy mit akar venni. Zavarnának az ilyen emberek?
2017. ápr. 14. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem zavarnának..."csak" lassítják a munkát mivel többször érdemes visszakérdezni hogy mit szeretnének.

2017. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszédhibás emberként mondom, eddig szerencsére gyorsétteremben nem láttam egyik eladón se, hogy zavarta volna, ha visszakérdez és ismét nem érti akkir odafordulok egy barátomhoz hogy mondja már ő. De ha zavarná is nem igazán hatna meg, enni nekünk is kell.
2017. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, a vevő van értünk, és nem mi a vevőkért. Ha bunkó leszek vele, legközelebb már nem jön. Meg ha nem bírok emberek között lenni, biztos más szakmát választanék.

Legfeljebb olyan idegesítene, aki direkt szívat, de akkor is visszafognám magam, de akinek valamilyen hibája van, biztos nem zavarna, segítenék neki. Szerintem ez alap.

2017. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz...Én külföldön dolgozom.Tehát nem az anyanyelvemen kell eladnom dolgokat.Némely emberke úgy kéri a dolgokat mintha titok lenne.Nyitja a száját de hang nem jön ki.Aztán vannak akik még maguk se tudják hogy mit szeretnének de azt most azonnal:)Nem zavarnak,megszoktam.Ha valakit nem hallasz vagy nem értessz csak szólj neki kedvessen hogy nem érted légyszi még1x.Vagy nem hallom kicsit hangosabban.Neked is jobb napod lesz ha nem ezen tépelődsz meg a vevő se lesz mérges hogy milyen a kiszolgálás
2017. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A beszedhibas nem tehet rola, hogy beszedhibas. En ilyen dolgok miatt nem szoktam idegeskedni, vagy bantani valakit. Barkibol lehet a kessobbiekben is beszedhibas egy balaset miatt pl. Van annak az embernek eleg baja, biztos kellemetlen neki meg sokan bantjak... (idiotak mindig voltak es lesznek is...)
2017. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, bár már megszoktam. Külföldön dolgozom, rengeteg mindenféle akcentusú és beszédstílusú ember jön.
2017. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit zavarna, hülyén érezném magam, hogy nem értem amit mond és sokszor vissza kellene kérdeznem.

Általában ilyenkor inkább megkérek valaki mást, hogy beszéljen az illetővel.

2017. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem maga az ember zavar, hiszen ő nem tehet róla. Engem önmagam miatt zavar, hogy nem értem őt, és ez idegesít.

Lármás munkahelyen nem is kell beszédhiba, hogy ne értsd meg a vevőt...

2017. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!