Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka ajánlatos valakin...

Milyen munka ajánlatos valakinek, aki antiszociális?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Elbújni a világ elől egy családi vállalkozásba.
2017. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, nem szeret társaságban lenni. Az antiszociális nem ezt jelenti. Amúgy jó kérdés, erre keresem én is a választ, mert mindenhol van legalább egy-két idióta, aki csak azért jár be, hogy elcsessze a másik hangulatát...
2017. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Monoton szalag munka, ahol kapsz füldugót is a zavaró zajok kizárása végett.
2017. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted, nem szeret társaságban lenni. Az antiszociális nem ezt jelenti. Amúgy jó kérdés, erre keresem én is a választ, mert mindenhol van legalább egy-két idióta, aki csak azért jár be, hogy elcsessze a másik hangulatát...
2017. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, szó szerint értem.
2017. ápr. 22. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Monotonabb munkák, például adatbázisok karbantartása, epéítése, backoffice, emailes customer service, fordítás, vagy sok kétkezi munka van, ahol egyedül elbíbelődhetsz egy műhelyben, pl aranyműves vagy ötvös, órás, stb.
2017. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akármelyik. Te az aszociális emberre gondoltál szerintem. Az összes nagyszájú rosszgyerek antiszociális. A visszahúzódóak meg aszociálisok.
2017. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár mondjuk mind a kettő kicsit összetettebb személyiségre utal, kirívó esetekben sorolnak valaki egyikbe s másikba. Hiszen az antiszociális olyan rossz személyiségre vall, aki még a saját közegét is felbolygatja, meghülyíti, az aszociális ember pedig kifejezetten kerüli az emberi kapcsolatokat minden téren. Neked ez esetben olyan munkahely kéne, ahol csak a munkádra összpontosítasz.
2017. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyél könyvelő.
2017. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

darukezelő

börtönőr / smasszer / éjjeliőr

hentes / mészáros / boncmester

távolsági fuvarozó / kamionos / vonatvezető

jegyellenőr

kukás

2017. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!