Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utál ennyire a főnököm?

Miért utál ennyire a főnököm?

Figyelt kérdés
Velem soha nem beszél, mástól kérdez olyat, amit én intéztem, másnak szól arról, amit nekem kéne tudni. Ha nagy ritkán felhív, lekezelő, flegma, köszönni nem tud. Ha valami az én káromra van, elnézést kér, csak nem tőlem, hanem a kollégától, akin keresztül üzen. Nem tudom miért rühell annyira, hogy emberszamba sem vesz, amíg mással meg normális. Vagy én várok túl sokat? Miatta utáltam meg a munkámat.

2017. ápr. 23. 20:27
 1/6 szántóvető ***** válasza:
talán azért mert jobb vagy nála.szebb vagy nála vagy fiatalabb,férfiasabb,jobb pasi,jobb nőd van stb.szóval féltékenység állhat a háttérben.
2017. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő férfi, én nő vagyok. Semmilyen tekintetben nem lehet féltékeny rám.

Persze tudom, hogy hülye kérdés, csak ő tudja mi a baja. Csak már egy senkinek érzem magam miatta a munkában.

2017. ápr. 23. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet,hogy kiszúrta benned a megfelelési kényszert.

ha pedig domináns pali,akkor az ilyenek a szemében alsóbbrendű emberek,cselédek.

ahogy én megfigyeltem elég sok ember azonosítja magát a munkájával és nem egyenlő emberként tekint mindenkire.

és e miatt van az,hogy munkahelyeken egyesek alsóbbrendűnek,mások felsőbbrendűnek érzik magukat.

a rangnak a pozíciónak illik adni némi tiszteletet,de ahhoz,hogy egy másik embert tisztelj,azt ki kell érdemelnie,nem jár automatikusan.

felnőtt ember vagy,ezért nem is értem hogy miért fontos az neked,hogy a bácsi megsimogassa néha a buksidat.

legfeljebb ha van mód a ranglétrán előre lépni akkor fontos az ilyen elismerés,egyéb esetben meg teljesen felesleges vergődni rajta,mert a kutyát sem érdekli a flegmasága.

2017. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

javítok annyiban,hogy buta és domináns.

mert egy okos domináns pontosan tudja,hogy a megfelelési kényszereseket lehet a legjobban kihasználni,ezért megbecsüli őket,kamu figyelmességekkel,alamizsna osztogatással.

2017. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy emlékezteted egy régi ismerősére, tanárára, akit nem szívlelt. Lehet, hogy megtudott Rólad valamit, ami nagy ellenszenvet hozott felszínre. Például, hogy melyik pártra szavazol, vagy hogy annak az ÁVH-s szemétládának az unokája vagy, aki valaha megkeserítette a család életét...
2017. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem utal.inkabb megakar huzni .nem?
2017. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!