Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen munkakor valtas...

A munkahelyen munkakor valtas elott allok ujra. Ez a munkakor vegre megfelel a vegzetsegemnek. Normalis hogy szorongok es stresszelek?

Figyelt kérdés

Amiota mindenki tudja a kollegak csunyan viselkednek velem sok extra munkat hagynak ram kitolnak velem pl nem szolnak ebedszunetben ill nekem nem jut kave.

Meg 2 honapot kell kihuznom pontossan 27 napot es kezdem az uj munkakort.

Amiota tudom szorongok rosszul alszom depresszios a kozerzetem.

Normalis hogy igy erzek ?



2017. ápr. 26. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális, ha hajlamos vagy ilyesmire. Én tuti telibefosnám őket, minden nap számolnám a napokat, és mondanám nekik, hogy "már csak 27 nap", "már csak 21 nap", röhögve.
2017. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egeszben az a legrosszabb maradok a regi helyen regi kollegakkal de mas beosztasban lenyegeben felettesuk leszek.
2017. ápr. 26. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem a jelen miatt szorongok, hanem a jövő miatt. Felajánlottak egy magasabb vezetői állást, amihez szerintem pofátlanul fiatal vagyok. És kevésnek érzem magamat ehhez, de tipikusan arról a helyzetről beszélünk, amikor ha egyszer nemet mondok, akkor az azt jelenti, hogy örökre nemet mondtam. Nagyon nehéz és nem túl jó belegondolni, hogy meg kell ugranom egy szintet, amivel fogalmam sincs, hogy hogy fogok boldogulni.

Ezen felül persze ott lesznek a pletykák, hogy hova feküdtem, hogy ide jutottam...

2017. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerencsere nalunk mindenki kozossen dont a managerek es a csapat igy befekudni lehetetlen hiszen tobbseg dont beszavaz.

Nem azok akiket vezetni fogok.

Utolso fogadd el majd beleoregszel.

En 5 evig vartam erre a helyre elottem sokat jottek mentek

2017. ápr. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!