Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok olyan helyen,...

Ti dolgoznátok olyan helyen, ahol már azzal várnak, hogy nincs itt munkaerőre szükség?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor miért mész oda, vagy egyáltalán hogyan vesznek oda, protekcióval ?
2017. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy dologzhatsz ott, ha nincs felvétel?
2017. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Benyomnak? Én nem mennék valószínüleg mindenes lesz belőled ha nem keresnek senkit. Le fognak adogatni meg meglesz mindenkinek mondva hogy ha valami van azt neked adják. Az se jó ha a munkáltató így áll hozzád.
2017. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen vagy hasonló.


Nem igazán vettek fel sehova, ismerős szerzett nekem munkát egy ilyen olyan cégnél.


Mondogatták hogy semmi szükség rám, aztán nemsokára magamtól leléptem, felvettek máshova, rájöttem ennek semmi értelme.


Szerintem így nincs sok értelme, ha mondogatják hogy nincs annyi munka, nem kell dolgozni, stb.


Ez így ökörködés.

2017. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Közmunkáról van szó.
2017. máj. 3. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát a közmunka meg köztudottan egy ökörködés.


Akkor ide nem is írok mást szerintem.

2017. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fizetnek :)
2017. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

közmunkára tényleg nincs szükség. keress egy megfelelő okj-t, hiányszakmát és uccu neki!

Az kormánynak(fidesz) többé nem érdeke a közmunka, mert hatalmas hiányosságok vannak szakemberekből, és ez lassítja a gazdaság növekedését. Tanulni kell menni és ennyi, és elhelyezkedni sem kell, mert a gyakorlati helyre azonnal felvesznek!

2017. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!