Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan győzzem le a szégyenlős...

Hogyan győzzem le a szégyenlősségemet, munkahelyi közös tusolás alatt?

Figyelt kérdés
Nők vagyunk, és elég koszos helyen dolgozunk. Eddig úgy mentem haza ahogy voltam, mert autóval járok és ráérek itthon fürödni. Most viszont van egy friss kapcsolatom, és csak úgy tudjuk megoldani a hétközbeni találkozókat, ha munka után egyből találkozunk, nincs időm hazajönni. De rettegek levetkőzni a munkatársaim előtt, mert csúnyák a melleim, és félek majd kibeszélik az egész cégnek a férfiaknak is, hogy milyen vagyok meztelenül. Oké ők sem tökéletesek de ők mind 40 felettiek "megtehetik", én meg fiatal huszonéves vagyok, de mégis ilyen testtel áldott meg a sors. Nagyon bújkálni nem lehet, nincsenek függönyök. Meg ők nem takargatják magukat, beállnak meztelenül hajat szárítani, szóval az is furcsa lesz nekik ha én bujdosok a törölközőmbe hogy a sarokban felöltözzek. Adjatok valami tippet légyszi. És mi a tapasztalatotok erről, mennyire gonoszak a nők egymás hibái miatt?
2017. máj. 6. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj utánuk zuhanyozni.
2017. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha kivárom mire mindenki végez, akkor már nem nyerek időt, illetve rámzárnák a kapukat (este 10 kor végzünk), értelmetlen az egész. Direkt 20 perccel előbb befejezzük a munkát, mert az a tusolási idő hivatalosan, de a kapun kijönni akkor sem lehet előbb, ha én nem zuhanyozok. Eddig abban a 20 percben kimentem cigizni, kávéztam, telót nyomkodtam.
2017. máj. 6. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Mivel öregebbek hidd el nem fogj érdekelni senkit hogy nézel ki max féltékenyek lesznek. Én férfi vagyok de nagyon szégyenlős voltam. Manapság már inkább túl sokat vagyok meztelen. 10-12óra után örülnek hogy mehetnek haza hidd el nem néz senki. Hogyha úgy érzed igen akkor kezd el neki mutogatni magad. Utána rád sem fog nézni! Alap szabály ,hogy tusolóban nem nézelődni megyünk hanem tusolni. Letusolsz megtörlöd magad felöltözöl és elköszönsz.
2017. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

1. Senki se tokeletes

2. Nem veled fognak foglalkozni, hanem a sajat tisztalkodasukkal

3. Mindenki meztelenul szuletett

4. Ugyanugy vagyunk osszerakva

5. Az emberi test termeszetes

6. Azt irod idosebbek nalad, na akkor plane nem veled fognak foglalkozni, van nekik is eleg bajuk magukkal elhiheted

2017. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek jó tapasztalataim,engemet kibeszéltek a régi munkahelyemen.Ott is 40-es ötvenes nők voltak,ketten voltunk csak 20 év körüliek.Én nem a testem miatt tartottam,hanem csikló PC-m van és tetkó a szeméremdomb mellett egy fekete pillangó,és ugye teljesen csupasz vagyok lenn,az anyám korú munkatársaimnál ez még nem szokás.Bizony visszahallottam a férfi kollégáktól egy és mást,valamelyik nem bírta ki pletyka nélkül.Az idősebb nők rosszabbak,mint a férfiak.

Csak azt tudom tanácsolni,hogy ne foglalkozz velük.

2017. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!