Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Etikus dolog határidős munkát...

Etikus dolog határidős munkát határidő lejárta előtt napokkal számon kérni hogy mi az hogy nincs kész?

Figyelt kérdés

Az etikus /normális dolog egy munkahelyen hogy valaki kap hétfőn egy határidős feladatot 1 hét a kiszabott határidő vagyis jövő hét hétfőn jár le. És a csütörtökön ráront a főnök a munkát végző kollegára hogy „na kész van adjad!” és amikor kiderül hogy nincs kész jön az ordítozás hogy „há’ mi az hogy nincs kész” és amikor a kollega emlékeztetné rá a főnököt hogy 1 hét volt a határidő mely még nem járt le így miért is lenne kész. Erre jön az újabb ordítozás hogy őt ne oktassuk ki ő ha azt mondja kész legyen akkor az kész legyen van kirúg mindenkit –miközben ő szabta ki az 1 hetet.


Ez normális? Hát ha van egy határidő akkor számon kérni majd akkor lehet ha lejárt.

Addig meg max érdeklődni lehet hogy hogy áll a feladat de számon kérni hogy nincs kész-miért is lenne kész?


2017. máj. 6. 15:20
 1/5 acelsziv ***** válasza:
51%
Az ilyen főnök érdemelné meg az akkora szájon vágást, hogy a fogai kiessenek aztán ordítson.
2017. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Carragher_x ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell finoman elmosolyodni, megnyitni egy wordot, szépen legépelni egy felmondást.
2017. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Béla, én úgy emlékszem, hétfői határidőben állapodtunk meg. Ha szóltál volna, hogy sürgős, akkor rákapcsolok, és már kész lehetne, de így nem kérhetsz rajtam számon semmit."
2017. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

""Béla, én úgy emlékszem, hétfői határidőben állapodtunk meg. Ha szóltál volna, hogy sürgős, akkor rákapcsolok, és már kész lehetne, de így nem kérhetsz rajtam számon semmit.""


Hát amint le is írtam a dolgozó kb ezt is mondta erre hogy az anyázós ordibálás (mint le is írtam) hogy "Erre jön az újabb ordítozás hogy őt ne oktassuk ki ő ha azt mondja kész legyen akkor az kész legyen van kirúg mindenkit –miközben ő szabta ki az 1 hetet.

"


Na most ezzel állj le vitatkozni.

Itt akkor van kész ha én azt mondom kész vagy kirúgok mindenkit... ezzel állj le vitázni.

2017. máj. 6. 16:02
 5/5 acelsziv ***** válasza:

"ő ha azt mondja kész legyen akkor az kész legyen van kirúg mindenkit"

Akkor csináld meg magadnak se ggfej...

Előbb utóbb úgyis felmondasz ott. Ezt épeszű ember nem bírja sokáig

2017. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!