Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes a nyári időszakra a...

Érdemes a nyári időszakra a balatonnál munkát vállalni? (nem konyhai munkára gondolok! )

Figyelt kérdés

Igazából már évek óta bennem van ez a dolog de sosem jutottam el oda hogy lemenjek dolgozni..Budapesti vagyok és egyedül vágnék bele ebbe.Érdemes így nekiindulni?

Akinek van tapasztalata nyugodtan ossza meg..(nem vagyok diák!)


2017. máj. 11. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos találsz munkát,mert mindig keresnek recepcióst,pultost,felszolgálót
2017. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na igen,de egyedül érdemes nekivágni??

Tudom nem jó így elindulni de ne adj isten valami történik velem mit csinálok??

Itthon is épp ezt beszéltük...

2017. máj. 11. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemes egyedül is belevágni, hiszen az ember munka közben is tud másokkal ismerkedni. A pénz meg jól jöhet.
2017. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mégis mi történne veled? Ha mégis történne valami, akkor ott a mobilod, és telefonálsz. Budapestről is pár óra alatt le lehet érni, nem a világ végére mész
2017. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kezdésnek mennyi pénzzel érdemes elindulni??

Beleértem a vonatjegyet egyebeket.

2017. máj. 11. 09:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiaim tizenéves diákként dolgoztak több nyarat a Balatonon, büfében. Én anno egyetem alatt, gyerektáborban. Konkrétan milyen munkáról van szó, hogy ennyire aggódsz?:-)
2017. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem aggódok,csak még sosem voltam lent és nem tudom mire számítsak..Nem konyhai melóra gondolok annyit tudok így elsőre.
2017. máj. 11. 09:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha konkrét melóra mész, mindent előre lefixálva, leinformálható a munkaadó, akkor nagy bajod nem lehet. Előfordulhat, hogy át akarnak vágni, ilyenről hallottam, de nem tapasztaltam.
2017. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen úgy érdemes ha le van fixálva minden,igazából környezetváltozás miatt is vágnék bele ebbe..Am a szállás az hogyan működik??Írják sok helyen hogy adnak,ez olyan mint egy szálló hogy egy szobába van 7-8 ember?
2017. máj. 11. 09:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg a munkáltatóval tudod megbeszélni. Saját tapasztalat: én a gyerektáborban kaptam egy szobát, pontosabban kaptunk, 2 emeleteságy volt benne. Ezenkívül teljes ellátást. A gyerekeimnek egy korrekt házat bérelt ott helyben a munkáltató, az összes alkalmazott ott lakott, egyesével-kettesével a szobákban, mikor hogy. Minden szinten fürdőszoba, nagy nappali, teljesen felszerelt konyha, kert. Persze a díját levonták a fizujukból, de nagyon méltányos volt. Volt olyan is, hogy az egyik a főnöknél lakott, kapott kaját is, viszont utaznia kellett, ha nem a főnök vitte magával kocsival.
2017. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!