Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azokkal a cégekkel akik nem...

Azokkal a cégekkel akik nem találnak megfelelő munkaerőt mi lesz? Többit alább.

Figyelt kérdés
Sok cég állítólag nem talál szakképzett munkaerőt. Persze ha az ember jelentkezik hozzájuk kapna egy jó minimálbéres szerződést, nekem volt ilyen, tehát annyira nem sajnálom őket. De mi lesz ezekkel a cégekkel hosszú távon? Pl. kis cégek vagy közepesek akik állandóan hirdetnek az interneten? Vélemények?
2017. máj. 11. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem megszünnek mihamarabb!Mocskosak.Nyàvognyk hogy nincs jelentkező.F aszt nincs!Csak nekik senki sem megfelelő,vagy ha lejar utana a tàmogatas akkor kidobjak mint macskàt szarni.Ilyen cegekre nincs szukseg!
2017. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sajnálom őket.
2017. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De frankón én sem.


Nekem volt egy ilyen, otthagytam végül, minimálra vettek fel, ígérgettek hogy lesz pénz több, semmi nem lett belőle.



Végzettségemnek megfelelő munkát sem adtak, most is hirdetnek egyébként.

2017. máj. 11. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre találnak olyat aki elvállalja. Persze nagy lesz a fluktuáció, de ahogy észrevettem már ez sem zavarja annyira a cégeket.
2017. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én se sajnálom, adjanak megfelelő fizetést, végzettségnek megfelelő munkakört, vagy amellé ne adjanak még ezerféle más dolgot, ami nem is az én dolgom lenne... van elég munkahely, lehet válogatni...látszik is a minőségen, hogy sokan nem veszik már komolyan a munkájukat, illetve olyanok csinálnak bizonyos dolgokat, amihez semmit se értenek... kis cégeknél inkább a bizalom szokott jobban megingani
2017. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Persze nagy lesz a fluktuáció, de ahogy észrevettem már ez sem zavarja annyira a cégeket."


Szerintem már a tulajokat meg ügyvezetőket nem is zavarja hogy átjáróház a cég.


De komolyan mondom, megszokták.

2017. máj. 11. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem zavarja őket. Ők elvárják, hogy minden működjön. A legkisebb, közvetlen vezetők szívnak emiatt.
2017. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!