Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már olyan egy...

Nektek volt már olyan egy cégnél hogy egy vezetőre egy idő után úgy tekintettetek mint egy "paprikajancsira"?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy vezető, aki mindig locsog fecseg, sokszor értelmetlen dolgokat. Egy ideig meghallgatjátok, próbáltok hozzászólni a témához. De aztán megunjátok és azt gondoljátok erről a vezetőről hogy egy ember aki össze vissza "löki a rizsát". Nektek volt már ilyen?
2017. máj. 16. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen főnököm, kettő is. Egyik, egy amúgy értelmes, ötvenes férfi volt, piált is bent, olyankor dőlt belőle a hülyeség, nem a jó értelemben. A legjobb az volt, amikor a felelősségről kezdett el szónokolni, aztán hazavezetett részegen. -_-

Másik fiatalabb volt, ő marha komolyan vette magát.

Állandóan a nőkről tartott kiselőadást, hogy ő a legkisebb küllemi hibát sem viseli el. Mondanom sem kell, hogy egy pocakos, hörcsögképű faszi volt, akin röhögött mindenki.

2017. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, az emberben egy idő után tudatosul hogy az ilyen emberek oda se figyelnek mit mesélnek, csak menjen a szöveg.
2017. máj. 16. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2017. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"A legjobb az volt, amikor a felelősségről kezdett el szónokolni, aztán hazavezetett részegen"


Ezt nem mondod komolyan :D :D :D

2017. máj. 16. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt, de már nem vagyunk együtt. Szerencsére. nem látta be az értelmetlenségét.
2017. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eddig én három kis vállalkozásnál és most egy nagyobb multinál dolgozom. A nagy multira nem igaz ez, itt szerencsére normális emberek dolgoznak. Kivéve egyet, de az sem paprikajancsi, nem hülye, ellenben csípőből olyan bullshiteket tud mondani meg elterelni a témát, ha kínos, hogy azt tanítani kéne.


Viszont a három kisvállalkozás... hujuj... ebből egyet csak azért nem neveznék paprikajancsinak, mert nő, arra meg nem használnám :). De mindhárom helyen volt olyan vezető (2 helyen konkrétan a tulaj, egyik helyen a tulaj jobbkeze), amire tökéletes ez a leírás. Az egyik helyzetben, a nőnél az a ciki, hogy kulturális területen dolgozik és nagy név. De ennek ellenére mind műveletlen, a mai viszonyokkal tisztában nem lévő, hülyeségeket szajkózó bunkó volt. Ez hol azzal párosult, hogy bele próbált pofázni magánbeszélgetésekbe és tanácsot adni kéretlenül magánéletbe (a legviccesebb a kultúrnőnél volt... beígért fizut gyakornokságra, aztán mégsem fizetett, szóval ott voltam minimális ösztöndíjjal egyetemistaként, szinte az összes szabadidőmet ott töltöttem az egyetem mellett, mert tovább bent tartott, mint megbeszélt... és akkor képes volt beleszólni abba, amikor mondtam egy munkatársnőmnek, hogy páromnak vettem egy kis apróságot névnapjára, és veszek mellé egy tábla csokit még, hogy mindenképp KÉZMŰVES CSOKIT vegyek ám neki, mert ünnepre snassz a Milka meg ilyenek... nyilván úgy, hogy gazdálkodom jobb esetben havi 30e Ft-ból, amiből fizetem a bérletem és a higiéniai cuccaimat is, és mázli volt, hogy otthon lakom, mert kolit nem kellett fizetnem... majd pont kézműves csokira fogom szórni, amikor a párom tökéletesen elégedett a Bocival is, mert neki az íz számít, nem a csicsás körítés :D... mondjuk ezek után meg is értettem, hogy miért nyavalyog a főnök, hogy a fizuja tök hamar elfogy, mert gondolkodás nélkül szórta drága luxuskajákra...), üzleti szempontból hótt baromságokat beszél és én meg nem merek beleszólni, hogy ha így haladunk, lehúzhatjuk a rolót... vagy épp azzal, hogy épp rájön a bolondóra, és káromkodva küld el mindenkit a p...ába egy kicsi elgépelés miatt.

2017. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!