Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki dolgozott Mc Donald's...

Aki dolgozott Mc Donald's ban, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Ha nem szeretnéd publikusan, nyugodtan írj privátot, érdekelne.

Ex dolgozó vagyok, és véleményem szerint mese habbal amit a meki álláshirdetései állítanak.


2017. máj. 17. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is dolgozott pár ismerősöm Mekiben, ők is azt mondták, hogy akinek kedves az élete, az kerülje. :)

De ugyanez vonatkozik az árufeltöltő állásokra is.

Ilyen helyekre csak olyanoknak jó menni, akik nagypofájúak, és nem hagyják magukat megalázni.

Az már más kérdés, hogy nagy valószínűséggel ki lesznek utána rúgva onnan...

2017. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ha ex dolgozó vagy mesélhetsz :P

nekem a bátyám dolgozott ott, azt mondta többet nem akar mekiben enni, de múltkor kért bigmac-et amikor mekiztünk húgomékkal :D


24F

2017. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, írj rám, kérdezz nyugodtan ;)
2017. máj. 17. 12:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Én a mekis kaját furcsa módon nem utáltam meg az egy év alatt ameddig ott melóztam :D Előtte is szerettem, most is szeretem.
2017. máj. 17. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éve dolgoztam ott diákmunkásként pár hetet. Már akkor is szar volt :D
2017. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De most minek privátüzizni? Ez egy anonim fórum. Írjátok csak le itt a tapasztalatokat, szerintem sokan kíváncsiak rá. Pláne hogy manapság egyre többen kényszerülnek efféle helyeken gályázni.
2017. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve dolgoztam Mekibe. Szerettem, a csapat is jó volt, a kajàt sem untam meg, csak a fizu volt nagyon kevés. Emlékszem, még 75 ft-os órabérrel vettek fel ami 3 hónap utàn 95-re emelkedett. Àllandó éjszakàs voltam, éjfélkor bezàrtunk és takarítottunk. Összeszokott csapat volt, mindenki tudta a dolgàt, 3- kor màr pihentünk, meg kajàltunk. Màsfél évet voltam ott, de talàltam egy jobban fizető nappali àllàst, így eljöttem.
2017. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os, teljesen jogos.

A privátot én azért hoztam fel, mint lehetőséget, mert nekem is van olyan része a történetnek, amit ha leírok, és esetleg olvassa valaki az ex melóhelyről, simán leveszi, hogy én vagyok az, illetve kiről beszélek. Azt pedig nem szeretném :D

Lehet, hogy a többieknek is ilyen jellegű a gondjuk.

2017. máj. 18. 09:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Versenyképes fizetést ígértek, 100.000 Ft kezdő fizetést. Mikor mentem már csak minimálbért adtak volna úgy, hogy nem fizetnek bejárást 3 hónapig, ami a próbaidő.
2017. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat a mekisek gyujtohelye ez, szal teljes joggal felsz a valaszadastol, h vki felismer. Jaaaa, nem. :)
2018. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!