Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt (vagy van? ) olyan...

Volt (vagy van? ) olyan munkahelyed, ami idegileg fárasztó volt számodra?

Figyelt kérdés

Volt olyan munkahelyed,ami idegileg nagyon lefárasztott téged?

Akár a munkatársak/főnök által vagy maga a munka által.

Mi volt a feladatot,mit dolgoztál?



2017. máj. 17. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha lehet azt mondani akkor jelenleg is van, Hellnél dolgozunk targoncásként, és stresszes mert az emberben mindig az van hogy nem üres tartályokat pakolászik hanem már készterméket kamionra, és figyelmet követel.

Van papírmunka is ami a mi részünk.

2017. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ruhákat válogattunk. Igazi gané munka volt. Egészségtelen is. Egyhelyben állva kellett végezni. Állandóan fájt mindenem. 2 percenként bas.zogattak vmiért. A többiek se voltak valami kedvesek. Kevés szünet volt. Naponta ment a hasam. Egyszer haza kellett jönnöm annyira kivoltam. Az volt az utolsó napom.
2017. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem most is olyan munkám van. Bírom, amíg bírom...
2017. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2 is volt, az egyik egy éjszakai hotel recepció ahol végig dolgoztunk -főleg papír munka- éjjel 11-reggel 7ig. Napi 5 nap. Ha nem tudtál nappal pihenni akkor idővel olyan vagy mint a zombik. 4 hónapig bírtam.


A másik egy londoni nagy forgalmú étterem cocktail bárjának vezetése. Heti 6 nap, este 6-hajnal 3, de volt hogy 5 körül estem haza ha meeting volt. Itt a készletezés, áru rendelés, új emberek tréningezése, beosztása és maga a konkrét bárpult mögötti munka volt. Ezt 1 évig bírtam, utána kimerültem és keresni kellett valami stressz mentes nyugdíjas melót. 😊

2017. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
* bocs, elírtam. A hoteles meló heti 5 nap, nem napi.. 😊
2017. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szó szerint leszívta az agyam az őrülten "precíz" főnököm és az állandóan akadékoskodó és kötekedő osztályvezető. (Egy biztosítónál voltam.)

Felmondtam mint a húzat. Ahol nem érzi magát jól az ember és marad az ilyen önbüntetést hajt végre biztos, én nem vagyok ilyen bolond.

2017. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ahol nem érzi magát jól az ember és marad az ilyen önbüntetést hajt végre biztos"


az biztos, hosszú távon a diliházat nem lehet kibírni.


Én is adtam már be pár felmondást.


Nem akartam hogy egyszer megálljon a mentő a cég előtt, és kiszálljanak fehér köpenyes ápolók hogy értem jöttek, megyünk "lipótra" :D :D

2017. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy presszóban voltam pultos. (Nem sokáig.)

Egész nap kb 2 percet ha ültem. De nem is ez volt benne a legrosszabb. A főnök egy idióta volt,hangulatingadozásai voltak. Állandóan bent ült és a dolgozókat figyelte. Azt is,hogy ki-kivel-mikor-hogyan. Munkahelyen kívül is! Férfiak- nők szinte nem is beszélhettek egymással. Belepofázott,hogy munkán kívül kivel találkozgatok.

A dolgozók között meg ment a kibeszélés,kétszínűség,kavarás,de persze mindenki nyalt a másik szemébe,a háta mögött meg úgy kavart,ahogy csak tudott.

Elég sok idióta ember beült,volt hogy leültek és nyomatták a hülye szövegüket,de persze jó képet kellett vágni hozzá és mosolyogni,mosolyogni,mosolyogni egész nap.

2017. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt. Majomkodnom kellett a főnök közelében, de mivel nem voltam jó kismajom (talpnyaló), ezért kiváltam.
2017. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van. Középvezető vagyok, a területet nem szeretném elmondani, mert elég speciális, lehet felismerne valaki. :)

Idióta főnök, az embereim sem tudják komolyan venni és én sem. Mindennap kiderül, hogy annyifélét mond, ahány emberrel beszél... Ezt nehéz idegileg elviselni. Ráadásul szerinte senki nem dolgozik a cégnél, csak ő. Mindent ő tud a legjobban, mindenki más hülye, senki ne gondolkozzon, csak hajtsa végre a parancsokat. Mindenki hazudik, csak ő a fedhetetlen, tökéletes.

Hallgatom az áldást fentről is, meg lentről is. A világ legjobb helye! :D

2017. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!