Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi ez a nagy lenézés?

Mi ez a nagy lenézés?

Figyelt kérdés
Akárhány munkahelyen voltam ( irodai, betanított,kisegítői) a fentebb lévő emberek súlyosan lenézőek voltak. Pl múltkor is a Hr-es jópofizott az állásinterjún. Másnap reggel bejött hozánk, köszönt de átnézett rajtam. A titkárnő úgyszintén. Nem csak velem voltak ilyenek. Mikor eljöttem bunkók voltak és meg is aláztak. Ugyanez a helyzet volt máshol is. Legelső munkahelyemen lecsicskázott nap nap mint a felettesem. Folyamatosan azt kellett hallgatnom milyen tanulatlan p.icsa vagyok. ( nem lett volna oka ezt mondania) azt le se merem írni hogyan reagáltak ott a felmondásomra.
2017. máj. 18. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hogyan viselkedsz? milyen vagy a munkahelyi közegben?

ez kicsit fura...


24F

2017. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lenéznek, ha hagyod...
2017. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves, mosolygós vagyok. Ezért sem értem. Egy helyen voltak eddig normálisak velem. A többség nem.
2017. máj. 18. 08:28
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

most van munkahelyed? itt milyenek?

ahol jók voltak veled, azzal mi lett?

2017. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért mert egész nap állni kellett egy helyben. Fájt mindenem.

Jelenleg álláskereső vagyok és félek is egy kicsit.

2017. máj. 18. 08:38
 6/14 anonim ***** válasza:
milyen végzettséged van? nem lehet ez volt a gondjuk?
2017. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Na akkor leírom, hogy néz ki ez a másik oldalról...

Mindenki nevetgél a soron, már messziről látom, milyen jó a kedv... veszek még a büfében valami kaját, odasétálok a sorhoz, megkérdezem, mi ez a jókedv, mindenki hallgat síri csendben és mulyán nézi a munkáját... én elszomorodok, hogy megin nem fog senki beavatni és inkább bebattyogok az irodámba, nehogy zavarjam őket...

A legtöbb munkás önmagát nézi le és azt kivetítitek miránk...

2017. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Soha nem dolgoztam a soron. Kezdjük itt. Dolgoztam irodában, nem foglalkoztam az alkalmazottak beszólogatásaival, az akkori munkatársnőm mindenhogy képes volt megalázni, lenézni őket, másik nap meg kedveskedett, aztán megint bunkózott. Nem tapasztaltam ezt a vihorászást sehol sem.

72%-os! Mi köze van a kedvességhez a végzettségemhez? Akkor kellene megbecsülniük ha lenne diplomám vagy mi?

Több végzettségem is van. Tudták is.

2017. máj. 18. 09:11
 9/14 anonim ***** válasza:

#8:

annyi, hogy sokakat lenéznek a végzettség miatt, van akit pont a diploma miatt, vagy inkább irigyek rá...

2017. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Munkahelyen mindenki lenéz mindenkit. Ha ez gondot okoz akkor dolgozz egyedül valahol.
2017. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!