Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik a gyakornokokat...

Miért nézik a gyakornokokat semmibe? Van esélyem az aláírásra? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Féléves gyakorlaton vagyok kormányhivatanál. Egyszerűen ha munkát kérek az a baj, ha megkérdezem miben segíthetek az a baj, éreztetik nyűg vagyok.


Megértem sok dolguk van akkor mondják azt, hogy nem kell gyakornok.

15hétből négyet hiányoztam de beteg voltam tüdőgyuszival sok mással. Erre utolsó napokon közlik bocsi lehet nincs aláírás, majd beszéljünk erről. De várjak itt 16:30ig hátha jön a főnök.


2017. máj. 18. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Istenem, ez a szemétség legmagasabb foka. Szimplán rosszindulat mikor egy gyakornoki igazolást nem akarnak aláírni. Sok rendes ügyvezető úgy írja alá hogy ott sem voltál, mert nem neki 1 perces dolog az egész és nincs felelőssége.
2017. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Már nem azért, de miért is kellene aláírni, ha 15 hét a gyakorlat, de te ennek több mint a negyedén ott sem voltál??? Hiába, hogy beteg voltál, az nem kifogás, akkor sem, ha igazolásod van róla. Szerintem abszolút jogos, ha nem kapod meg.
2017. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Már nem azért, de miért is kellene aláírni, ha 15 hét a gyakorlat, de te ennek több mint a negyedén ott sem voltál??? Hiába, hogy beteg voltál, az nem kifogás, akkor sem, ha igazolásod van róla. Szerintem abszolút jogos, ha nem kapod meg."


Jogos lenne, ha egy ilyen gyakorlatnak lenne bármi értelme, meg ha számítana bármit is. Mivel nem kap érdemi munkát (vagyis inkább semmit), ezért semmi haszna az egésznek, úgyhogy kár rugózni a szabályokon, mert hiányzástól eltekintve hírolvasásért, facebookért, meg plafon bámulásért sem járna aláírás.

2017. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es így nem tud államvizsgázni, csúszik egy évet, a gyakorlatnak meg amúgy sincs sok értelme.
2017. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, én ezt pontosan tudom, én is részt vettem ilyenen, nekem 13 hét volt, és én nem sokat hiányoztam, megcsináltam becsülettel. Aki ennyit hiányzik, szerintem az nem feltétlen érdemli meg akkor sem, ha nincs érdemi munka. A szabály az szabály.
2017. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keveset sem szabadna hiányozni, meg kell lennie az óraszámnak, szóval jól szemen köpted magadat :)
2017. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve utolsó. Azt a keveset legálisan hiányoztam, el voltam engedve a suliba aznapra. Vagy épp szabadnapot kaptam. 2-es voltam. :)
2017. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerinted 15 hétig pont télen nem lehet beteg az ember? Tüdőgyulladással, tüsszösmandulával semmire sem voltam volna jó max lefertőzni mindenkit.


Meglett az aláírás szimplán 6 órán át kellett hozzá várni és fbkozni mert hiába kértem munkát semmi nem volt.

2017. máj. 18. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy nem lehet beteg?! Nem is vontam kétségbe, hogy beteg voltál, ember! De az biztos, hogy így több mint a negyedét végighiányoztad a gyakorlatodnak, ami nem feltétlen jelentene automatikus aláírást. Örülj, hogy megkaptad.
2017. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"El vagy tévedve utolsó. Azt a keveset legálisan hiányoztam, el voltam engedve a suliba aznapra. Vagy épp szabadnapot kaptam. 2-es voltam. :)"


Te vagy eltévedve. Szerinted a betegszabadság illegális? Minek állok le egy trollal vitatkozni, istenkém...

2017. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!