Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap megyek diákmunkára a...

Holnap megyek diákmunkára a szegedi gyufagyárba, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen a munkakörnyezet? Köszi.

2017. máj. 18. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem diákként, hanem rendesen dolgoztam ott, 2001-től 2004-ig (19-22 éves kor). Az alapján: suttyó, bunkó, irigy tirpák dolgozók, tisztelet a kivételeknek. Már az életkorommal kihúztam náluk a gyufát, és csicskáztatni akartak. Később, dolgoztak ott diákként nálam fiatalabb egyetmista ismerőseim, arra már nem emlékszem, hogy a munkáról mit meséltek, csak arra, hogy meg volt nekik mondva, hogy ne nagyon álljanak szóba a rendes ott dolgozókkal.

De amúgy, ahogy hallom, aki kollégákkal nekem ott gondom, azok közül már senki nem dolgozik ott. Persze símán mehettek a helyükre hasonlóak.

2017. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha nem hátráltatnak és hagynak dolgozni az már pozitívum, ha adnak plusz munkát az sem baj, ha nem a 8 órán kívül teszik ezt. A bunkóságot még talán el tudom nézni egy bizonyos fokig, ha az értelmi szintjükből adódóan többre nem képesek. :)
2017. máj. 18. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

De az ismerőseim beszámólójából kiindulva (legalábbis abból, hogy megszabták nekik, hogy ne nagyon álljanak szóba a dolgozókkal) nyilván úgy lesz, hogy titeket, diákdolgozókat beállítanak valahova, és egymással dolgoztok.

Esetleg leírhatod, hogy mi volt, illetve van.

2017. máj. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt, az állandó dolgozókkal voltam/voltunk együtt, elbeszélgettünk és jól haladt a munka. Gyufacsomagolás volt, kissé unalmas és ülőmunka, amit én annyira nem kedvelek. Egyébként semmi gond nem volt. :)
2017. máj. 19. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
No, igen, én leginkább nem a főépületben voltam, hanem vele szemben a hámozóban (nem tudom, van-e még). Ott volt összegyűlve a legalja.
2017. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!