Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Portások, hol dolgoztok és...

Portások, hol dolgoztok és hogyan telik a napotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretek beszélgetni,nem is tudok nagyon miről,szerintetek ez a munka megfelelő lenne?Egy nyugodtabb munkát szeretnék,ahol nagyrészt egyedül lehetek

2017. máj. 19. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hotel, 12 órában recepció, nemcsak akta tologatás van, hanem millió vendég (nem mind jófej kategóriában), ezer idióta papírmunka és gépelés. Plusz telefonok értetlen emberektől.

Én szeretek egyedül is lenni, de néha nagyon befordulok ha már nincs kihez szólni annyi ideig. De gondolom vannak olyan helyek, pl. Kollégium, vagy ilyesmi, ahol nem kell ennyi mindennel foglalkozni egyszerre, az talán nyugisabb. Beszélgetni minimálisan viszont kell, különben, hogy kommunikálsz azokkal akik áthaladnak bármilyen portán?:D Sőt a munkatársakkal is kell.

2017. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nálunk a suli portásánál állandóan ott trécsel valaki, vagy a takarítónő, vagy valamelyik tanár vagy szülő. Szerintem ő amúgy nagyon unatkozna, ezért így üti el az időt, hogy mindig valakivel leáll dumálni. De ez nyilván nem kötelező. Tehát akár ideális is lehet neked egy ilyen meló, mert a te esetedben az elejétől fogva arra fogod szoktatni a "népet", hogy veled ilyet nem lehet. Minimális kommunikáció mindenképp lesz, de te szerintem inkább arra gondolsz mikor valaki a semmiről beszél órákhosszat. Azt én sem bírom.
2017. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hol vagy portás.


Szálloda: ott 12 órás munka, felejtsd el hogy egyedül vagy, mert valami vendég mindig ott van az értelmetlenebbnél értelmetlenebb kérdéseivel. Ha nem szeretsz beszélgetni, akkor felejtsd el a szállodát, mert telefonon/kollégával/más szállodai részleggel + vendéggel így is - úgy is kell beszélned. Plusz ha éjszakázol még a mindenféle jött-ment gáz (csöves, prosti, drogos) embereket is rá kell bírnod hogy kifele tágasabb, ha nincs ott a bizti őr.

2017. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Telepőrzés a neked való főleg éjjel. Na ott a kutya se fog zavarni,hacsak nincs őrkutyád és ugat.
2017. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!