Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát kaphatok meg...

Milyen munkát kaphatok meg angol nyelvtudással de érettségi nélkül Angliában?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok s azt szeretném kérdezni, hogy érettségi nélkül milyen munkákat tudnék végezni esetleg találni jó angol nyelvtudással??

Sajnos nem találok munkát s nem tudom hogy milyen jobban fizető munka jöhetne szóba?



2017. máj. 26. 04:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Wc pucoló, mosogató, árufeltöltő. Ne legyenek nagy igényeid képzetlenül. A jó angolra kíváncsi lennék, ugyanis minden magyar azt mondja, mégis 10 / 8 Pákó szintű akcentussal beszél.
2017. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
72%
Angolul beszélni egy angol nyelvű országban azért nem egy nagy tudás...
2017. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Norman Bates ***** válasza:
100%

Erettsegit a kutya nem nezi itt, ugyanolyan low paid melot kapsz...

Az angolod, amit te jonak gondolsz az nem biztos, hogy itt eleg, a legtobb gyar es hqsonlo helyek angol tesztet is kitoltenek a jelentkezokkel + a health & safety t meg kell ertened es utana tesztet kitolteni vagy kerdesekre valaszolni.

En erettsegi utan egy evvel jottem ki, most itt jarok suliba, lesz szakmam es normalis eletem.

2017. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a nyelv fejleszthető dolog, ha kimész,akkor ragad majd rád a legtöbb. Főleg ha akarsz tanulni és fejlődni, nem éred be a minimummal. Bár azért az a minimum máris annyi,mint amennyit nálunk egy orvos sem keres meg. Szóval jól teszed ha belevágsz, itthon lassan diplomásan ia kávét főzni kell 100 ezerért, ennél sokkal jobb lealacsonyodni és többet keresni. Még ha több is megy el az életre, legalább normálisan élhetsz. Nálunk is elmegy egy fizetés a semmire és még nézned is kelé folyamatosan,hogy mit és mennyiért veszel.
2017. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszukat de már elnézést az angolom nagyon jó és nem valami jött ment 'pákós'!

Másfél éve élék hollandiában s nincs lehetőségem magyart használni.

Mindig is angliába szerettem volna menni és most elhatároztam magam.

Hollandul is tudok de a hollandom nem a legjobb.

Angolul nem azt mondom hogy kiválóan anyanyelvi szinten tudok de mindent megértek és beszélni sem esik nehezemre. Akcentusom persze van de minimális.

A munkalehetőségeket kérdeztem és szinte mindenki a nyelvet firtatja.

Ilyen ez az oldal.

Azért köszönöm a válaszokat!

Üdv.

2017. máj. 26. 23:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Tisztelt első válaszoló!

10-ből 8 magyar azt mondja....hazudja

Hát lehet de még ismeretlenül sem írnék bármi hazugságot egoizmusból vagy bármi más okkal mert semmi értelme nem lenne.

Te így se úgy se tudod mi az igazság.

Üdv.

2017. máj. 26. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!