Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy hegesztő okj-s képzéssel,...

Egy hegesztő okj-s képzéssel, hova vesznek fel?

Figyelt kérdés
Érdemes elvégezni?

2017. máj. 28. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha szépen kitanulod és ügyes leszel akkor nem csak hogy elmehetsz egy gyárba vagy egy vállalkozóhoz...de maszekolhatsz is mellette. (Kapu készítés stb.)
2017. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Érdemes.
2017. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ment a zold kez! Csak apa itt paradezik, hogy nem lenne neki semmi ertelme, mert utana nem fognak sehol sem alkalmazni, majd csak csicskaztatni..
2017. máj. 28. 17:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg hogy annyi ido alatt (960 ora) nem lehet megtanulni rendesen a hegeszto szakmat..
2017. máj. 28. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha van érzéked hozzá akkor ki lehet szerintem tanulni. Bár jó helyet is kell hogy kifogjál, mert ahol én próbálkoztam legelőször ott minimálbérrel szúrták ki a szemem. Mert hogy ennyit tudnak fizetni, mert "a kínai konkurencia".
2017. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A suli ahova jarnek az jo hely, es az oktatas is rendben van! Az erzek meg szerintem meg van. Bar ha nincs is meg meg, az tanfolyam alatt fejlodne! Vagy nem?
2017. máj. 28. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Semmilyen szakmát nem tanulnak meg 100%ban csak suliban. A gyakorlat számít ami utána jön. Ehhez az is elég ha otthon,ha kertes házban laksz,veszel egy egyszerű inverteres gépet és hegesztgetsz ezt azt,aztán bevállalsz korlát kapu kerítés stb hegesztéseket és ha adódik munka már téged fognak hívni.

Céghez ha nem fizet jól, ne menj,szóval ilyen vicces 100 nettokat hagyd a fenébe.

2017. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze! Ezt nagyon jol mondod! Nos, akkor ne hallgassak apara, es fogjak bele? Igazabol az en eletem, es nem is ertem, hogy miert szol bele, abba amit vegezni es szeretnek csinalni..
2017. máj. 28. 18:03
 9/11 anonim válasza:
Sok hegesztői állás van, szóval biztos tudnál benne dolgozni. Az meg hogy OKJ-s... hát jelenleg ha hegesztőként akarsz dolgozni akkor ez az a bizonyítvány amit meg kell hozzá szerezni. Igaz sok helyen színvonalon aluli a hegesztő képzés de azért lehet jót is találni. Nem tudom te hova mész de tudok egy jót ajánlani. Ha érdekel írj egy privát üzenetet.
2017. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Apád azzal sincs tisztában, hogy mi a saját dolga ebben az esetben. Vágj bele, adj bele mindent, és tudással gazdagodsz, ami tejel neked folyamatosan. Ezt kellene súlykolnia az öregnek is, mert igaz.
2017. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!