Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Romániában lehet jelentkezni...

Romániában lehet jelentkezni önkéntes katonának?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy lehet.Ki mit tud erről?Milyen lefolyású a dolog? Milyen papírokra van szükség?Körülbelül hogy néz ki,mit várnak el az emberektől,valakinek van esetleg tapasztalata?Mennyi időt lehetünk katonák?Fizetnek ezért?Olvastam,hogy igen,és elég sok pénzről volt szó.Elcsodálkoztam,nem a pénzért érdekel,de nem gondoltam volna,hogy ennyit kaphat egy katona.Gondolom attól is függ,hogyan teljesít.

2017. máj. 29. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre itt csak nagyon kevesen tudnának válaszolni...
2017. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A román hadseregben tudni kell románul. Úgyhogy érdemes lenne a googlet használni úgy, hogy románul keresel! 😃 vicc
2017. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet jelentkezni, 2-3 honap a kikepzes, utanna kibelyeznek oda ahova jelentkeztel, ha ott nincs hely akkor mashova, 3 alakulatot tudsz bejelolni. Tobbnyire egy szemelyi es tiszta erkolcsi kell. A kikepzes kb egyenlo a regi sorkatonasag elso honapjaival, tobbet nem tudok rola mert en sorkatonasag megszunese utan jelentkeztem, akkor felvettek sima pszihologia es fizikai vizsgaval. Igen fizetnek, nagyvarosban atlagosnak lehet ondani, de kisvaros, videken boven atlagon felulinek mondhato a fizu, plusz alberlettamogatas is jar.

Teljesitmenynek semmi koze, rang es funkcio kerdese.

A kimepzes utan 3 evre vagy szerzodve, ha hamarabb elmennel akkor vissza kell fizetned az egyenruha arat. Ha naradsz tobbnyire 3 evenre felujjitod a szerzodesed egesz 50 eves korodig. Tisztkent meg tovabb.

2017. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jo sok betut elirtam, en is rafogom a telefonra.
2017. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem számít az elírás,értettem én.Köszönöm nagyon szépen!
2017. jún. 5. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!