Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet azt beleírni az...

Hogy lehet azt beleírni az önéletrajzba, hogy teljesen más a foglalkozásom, viszont imádok az irodában dolgozni, rendszerezni stb?

Figyelt kérdés
Természettudományi diplomán van, annyira nem szeretem ezt a munkát, irodai munkatapsztalatom viszont van, diákmunkán sokat dolgoztam ott, és egyébként is imádom az irodai környezetet, az írószereket, szervezkedni, rendezkedni. Most be akarom adni az önéletrajzomat ilyen munkákra, találtam is egyet, de ki szeretném emelni azt, hogy ezt jobban szeretem, mint amit az önéletrajzomba esetleg az iskoláknál olvashatnak. Gondoltam írok mellé egy motivációs levelet is
2017. máj. 30. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Önéletrajzba ezt sehogy. Inkább kisérő levélban.
2017. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan írószereket akarsz rendezgetni, meg nyomtatgatni, stb.?

Titkárnõ ennek a hivatalos megnevezése.

2017. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem csak abból áll a munka (egyébként ennek irodai eszközök beszerzése a neve), hanem ügyfelek tájékoztatása, rendezvények előkészítése és szervezése, adminisztráció. Mivel 1 személyből áll a "cég", így ez gyakorlatilag egy személyi asszintensi feladat. És igen, ezt jobban szeretek csinálni, mert sokkal izgalmasabbnak találom, mint hogy egy biológiai laborban álljak egész nap, pipettázzak, és mivel a laboroknak sosincs pénzük, mert csórók, ezért sz.r anyagokkal dolgozzak, mindent 20X felhasználjak ezáltal fals adatokat kapjak. Ennél sokkal izgalmasabb meló volt az is, hogy irodába dolgozhattam és tettem-vettem egész nap
2017. máj. 30. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Hát szerintem ilyet még motivációs levélbe se, hogy szereted az aktákat rendszerezgetni meg a szép ceruzákat, tollakat, tűzőgépet :D.


A magadról szekcióba tömören, röviden, két mondatban annyit leírhatsz, hogy van már irodai, adminisztrációs tapasztalatod, és felsorolni pár tulajdonságot, amit az alatt sajátítottál el, ill. amúgy is birtokolsz, pl. monotonitástűrés, precizitás stb.

2017. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyeneket akartam bele írni, hogy szeretem a szép tollakat, ceruzákat, de köszi, hogy tudjátok értelmezni a kérdést....
2017. máj. 30. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiröhögnek azt beleírod hogy szereted a szép tollakat, ceruzákat. Ha csak nem vmi troll vagy, nehéz elhinni hogy valaki felnőttként ennyire hülye. :D
2017. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megtennéd, hogy megpróbálsz értően olvasni? Vagy ennyire h.lye vagy, hogy ez sem megy?
2017. máj. 30. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt nehéz elhinni, hogy valaki ennyire hülye, mint te, utolsó válaszoló :D A kérdező egy szóval nem írt ilyet, hogy szereti a szép tollakat és ceruzákat, azt az előző válaszoló írta..
2017. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem is erről szólt a kérdés. De mindegy, már megfogalmaztam a kísérőlevélbe szépen és elküldtme már
2017. máj. 30. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért sztem lehetett érteni, hogy ironizáltam, nyilván bele lehet kötni :D. Szóval hogy ilyeneket ne írjon bele, hogy szereti az írószereket meg a környezetet meg szervezkedni, mert ezzel kb. körbe fogják röhögni, mert amit leírt, az kb. a sarkított verziót takarja. Azt akarják tudni, alkalmas-e a feladatra, nem azt, hogy szereti az irodai légkört meg az aktarendezgetést.
2017. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!