Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyárakban dolgozni egy...

Milyen gyárakban dolgozni egy visszahúzódó, csendes ember számára? Tényleg bunkók az emberek az ilyen személyiségű emberekkel?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2017. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem csak a szerény emberekkel,mindenkivel 50 forinttért ölik egymást az emberek,keménynek és határozottnak kell lenni de az jön magától mert másképp kiszívják a véred.Majd belejössz ne félj.
2017. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kikezdi a kollektíva. Mint az óvodában. Szánalmas még leírni is, de látom nap mint nap. Rengeteg az intelligens ember a fizikai dolgozók közt is, de ha kollektívába kerülnek, sokan meghülyülnek. Kikezdik a gyengébbet. Még véletlenül se segítik, ellehetetlenítik a beilleszkedését. Legalábbis ahol eddig én dolgoztam.
2017. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fu én szociális fóbiával dolgoztam gyárban, jó tíz éve, nem sokáig bírtam, először örültem, hogy leültettek egy gép elé és monoton munkát kellett végeznem és elvoltam magamban egész nap, csodálkoztak is. Sajnos jó páran voltak iszonyú egyszerű emberek, akik nem fogták fel, mi az a visszahúzódó ember, vagy urambocsá' szociális fóbia.

Pl. flörtölni próbált velem a raktárosfiú, és más ottani nők ugye visítva röhögtek, én kb. fapofával néztem magam elé, aztán erőltetett "haha ez jó"-t mondtam fahangon.

Szegény többet nem próbálkozott. :D

Viszont egy idő után beültettek "sorra", csomagolni kellett, na ez volt a pokol, pofázott mindenki, beszélgetni kellett, például Barátok köztről, Győzikéről, te jó Isten, csodálkoztak, hogy nem nézem.

Amúgy voltak jó fejek is.


De...na szóval nem annyira való ez Neked, én nagyon-nagyon szükségből mentem el.

2017. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos így van. Mo.-n legalábbis. Külföldön, legfőképp Nyugat-Európában más a helyzet, ahogy hallom.
2017. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindenhol így bánnak egy csendesebb emberrel. Valóban létezik az "Ember embernek farkasa" törvény a mai világban, ami elég szomorú...
2017. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

Ha ott is csendes, és visszahúzódó leszel, akkor sz4r lesz. Beszólogatnak, lenéznek, átnéznek rajtad, bunkók lesznek veled.

Próbáld "megjátszani magad". Legyél szociálisabb valamivel és akkor normálisak lesznek veled.

2017. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

"Beszólogatnak, lenéznek, átnéznek rajtad, bunkók lesznek veled."

Azért ez nem törvényszerű. Ha nem lefelé lógsz ki a sorból, ha miért felnézni rád, akkor nem nem hogy piszkálnának, hanem tisztelnek.

2017. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8: Szerintem (és tapasztalataim szerint) pont, hogy akkor piszkálnak jobban, ha felfele lógsz ki. Ha arról van szó, hogy jobban dolgozol náluk, kapásból félteni kezdik a posztjukat egy esetleges létszámleépítésre. Ha pedig arról, hogy jobban élsz náluk, többet félre bírsz rakni a fizul, az méginkább adja az olajat a tűzre. Az átlag magyar gyári melós nem képes elviselni, ha a másiknak akárcsak egy zsömlével több van.
2017. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fizul=fizuból
2017. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!