Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet megoldani a nyaralá...

Hogy lehet megoldani a nyaralást új munkahely esetén?

Figyelt kérdés
Egy családi nyaralásra megyünk külfödlre 1 hétre, fél éve le van foglalva. Én most jelentkeztem munkára, nagy meglepetésemre egyből vissza is írtak, hogy teszik az önéletrajzom, mehetek állásinterjúra . Igaz, nem biztos,h ott felvesznek, de ha igen és júliustól dolgozok, akkor már ott mondjam, hogy aug.10-ba 1 hetet szeretnék kivenni? Vagy ezt hogy lehet megoldani?
2017. jún. 1. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlatos mielőbb jelezni, én az első interjú végén, ha azt érezném, hogy oda-vissza szimpatikus a dolog, akkor már mondanám.
2017. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor felvesznek, akkor mondd el, hogy eleve így tervezzenek veled.
2017. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mindenképp jelzem majd :)
2017. jún. 1. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Interjún, mikor megkérdezik, mikor tudsz kezdeni, tedd hozzá, hogy akkorra már van lefoglalt nyaralásod. Normális helyen ez nem okoz gondot, és akkor mindjárt így terveznek ők is.
2017. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs messze elmondod interjún, ennyi.


Nem is kell pontosan mikor, csak hogy Augusztusban.

2017. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az interjún még nem, hanem a szerződéskötéskor mondtam, mielőtt bármit aláírtam volna. Nem volt gond.
2017. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is mond el az interjún. Nekem ugyan nem nyaralás, de előre lefixált programom lesz nyáron, amit már az interjún jeleztem, igaz csak két nap. Mondták, hogy nem probléma, de azért rákérdeztem a szerződés aláírásakor is, mire azt válaszolták, hogy semmi akadálya, sőt mivel a próbaidőm nagy része a nyárra esik, így nyugodtan vegyem majd ki a szabim, mert nyár csak egyszer van.

Szerintem ha normálisak, akkor az ilyet megértik.

2017. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!