Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jár még így valaki, hogy...

Jár még így valaki, hogy kiközösítették, kiutálták a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Sajnos én így jártam. Megbeszélés után szerződést bontottunk. Most, hogyan tovább? Mit tegyek?

Állítólag azért nem kedveltek a kollégák mert, nem voltam elég beszédes és nem érezték jól magukat velem a munkaidőben. Én meg dolgozni mentem oda elsősorban úgy érzem, hogy pont annyira voltam beszédes amennyire kellet és mindég kedves voltam mindenkivel és arra törekedtem, hogy maximálisan el tudjam végezni a munkát és elégedettek legyenek velem.

Ti értitek ezt?



2017. jún. 2. 17:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A főnök azt mondta nekem, hogy maximálisan meg volt elégedve velem, csak a kollégák miatt, el kellet mondania nekem, hogy mit gondolnak rólam.
2017. jún. 2. 17:20
 2/12 anonim ***** válasza:

Huu, hat az durva, sajnalom😕😕

Nekem az elso munkahelyem volt ilyen, allami szerv, es az oreg butordarabok kifurtak 1 honap alatt. Akkor aznap nagyon kikeszultem amikor elkuldtek de a mai napig aldom a sorsot hogy nem maradtam meg abban a kozegben.

2017. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 3 hónapot húztam le itt.
2017. jún. 2. 17:51
 4/12 A kérdező kommentje:

A csavar a történetben az, hogy pont akkor jött vissza beteg szabiról két nálam sokkal régebbi munkatárs, betegszabiról. Pajzs mirigy műtéten voltak.

Lehetséges, hogy csak 3-hónapra kellettem azért, hogy pótolni tudják a betegszabira ment két régi munkatársat?

Ki érti ezt? Mert én sajnos nem.

2017. jún. 2. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy fász az ottani munkahelyi vezető, aki erre rábólintott.
2017. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt,egy kis közösségbe kerültem be,csupa nő akik már barinők évek óta...Engem ugyan nem küldtek el, magamtól jöttem el fél év után (GYES-en lévő szintén barinőjük helyére lettem felvéve).Állandóan utánna sopnánkodtak,a hátam mögött meg elmondtak mindennek,minden közös megmozdulásból kizártak,feketítettek a főnöknél-aki amúgy rendes volt,de nem volt része a mindennapoknak,és nyilván azoknak a véleményére hajlott akiket ismert x éve.Utólag kiderült,hogy attól féltek,hogy miattam majd estleg nem veszi vissza az otthon babázó csajt.Eddig azt hittem ez csak urban legend,hogy a nők megölik egymást(én is az vagyok),de nem,tényleg igaz sajnos...
2017. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, en is no vagyok es mennyire igazad van! Kesz remalom egy ilyen noi falkaval dolgozni ha nem vagy olyan mint ok: vagy behodolsz es hagyod h szivassanak vagy meglépsz... :// valahogy a ferfi munkatarsak mindig etikusabbak sot segitokeszebbek.
2017. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt is ez volt, minden közös megmozdulásból kizártak. Én egy 30 éves férfi vagyok.
2017. jún. 2. 20:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezen a helyen vegyes volt a munkaközösség, férfiak és nők is voltak, kb fele-fele arányban 45-től 25-éves korig.
2017. jún. 2. 20:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, ott egy ilyen "közösség" volt, akiknek ez lett volna az "igényük...".

Keress más lehetőséget, lásd el a feladatodat és kész. Nem biztos, hogy érdemes mindig a nyájjal együtt menni. (Hasonló voltam hasonló helyen, ezért tipliztem. Belegondolva sokkal hamarabb kellett volna).

2017. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!