Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, ha munka előtt...

Mennyire gáz, ha munka előtt és után az öltözőben tízóraizom és uzsonnázom?

Figyelt kérdés
Csak ebédszünet van. Háromnegyed 7-kor reggelizek, délig bőven megéhezem. 4-kor végzem, majdnem egy óra az út haza és közben nem tudok enni. Igazából kéne a fenének fél óra ebédszünet, inkább lenne 3X10 perc arányosan elosztva...csak sajnos nem én döntöm el.
2017. jún. 14. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire

Én buszon, villamoson ugyanúgy bekanalazok két túrókrémet, ha úgy van, de ezt úgy hogy előtte fél órával reggeliztem, de én súlyzós edzést végzek, azért indokolt a minél gyakoribb evés.


Amikor beérek a munkába, átöltözök gyorsan és ott is eszek egy szendvicset, szünetekben az öltözőbe megyek vissza enni, mert magam vagyok nem tartanak fel.

Kulturált tiszta helyen vagyunk, így olyan mintha rendes étkezőben lennék.

24F

2017. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire van ott láb- és izzadtságszag. A
2017. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ hol dolgozol. Van ahol konkrétan tilos at írott szabályok szerint.
2017. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerintem nem volna gusztusom. :)
2017. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pl tilos az öltözőben enni, de van aki így is eszik bent. Persze azok, akik szagos kaját hoznak. Büdös hús, dög szag van bent tőlük. A padló tiszta kenyérmorzsa. Vannak olyanok, akik összeragacsozzák a padot. Undorító.

A normálisabbak az öltöző előtt megállnak, vagy a bejáratnál és ott esznek. Azzal nincs semmi gond szerintem.

2017. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de ha tilos akkor vigyázz. :D

Én már ilyenért kaptam fegyelmit. :D

2017. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Sajnos a legtöbb munkahely nem teszi lehetővé az egészséges étkezést (napi 3 fő és 2 kiegészítő étkezés), mert ha az ebédszüneten kívül mersz enni vmit, akkor már kinéznek... most szerencsére nem ilyen munkahelyen dolgozom, de volt hozzá szerencsém. Akkor tényleg már a wc-n kapott be az ember sietve valamit, vagy egymást fedeztük, vagy a tízórait a buszon/metrón... szánalmas volt.
2017. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!