Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha volt olyan főnököd, aki...

Ha volt olyan főnököd, aki alázott, arra később meddig emlékeztél vissza, mint az életed egy sértő, bántó élményére?

Figyelt kérdés
Magyarán meddig fájt, ha fájt a durva, lekezelő, alázó modora?
2017. jún. 18. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20 évvel ezelőtt volt egy ilyen főnököm. És tisztán emlékszem mindenre.
2017. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Emlékszem, és tanulok belőle, és megosztom a tapasztalatom olyanokkal, akiknek szükségük lehet rá, de nem hagyom, hogy ez az emlék tönkretegye a mindennapjaimat.
2017. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Máig emlékszem, durva szakmai jellegű sértés volt, de teljesen alaptalan. Nem engedte, hogy megmagyarázzam a félreértést. Ma már hálás vagyok érte, mert segített abban, hogy rájöjjek, mekkora egy sz*r helyen dolgozom, és erőt adott, hogy váltsak. Ma így olyan munkahelyem van, amit szeretek és ahol megbecsülnek.
2017. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27 éve volt ilyen főnököm. Még a ruhájára is emlékszem amit akkor viselt. Fájni nem fáj, inkább csak az van, hogy okosabb lettem, és ma már bánom, hogy nem voltam keményebb vele. De akkor még csak 18 éves voltam.
2017. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
halálom napjáig emlékezni fogok a mocsodékra.
2017. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Főnököm ilyen nem volt, csak egy tanárom a gimnáziumban. Már nagyon régen történt, de még most is emlékszem rá, legszívesebben leköpném ha meglátnám. De nem teszem, mert nem vagyok köpködős meg baltásgyilkos típus. Sajnos...
2017. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Emlékszek rá, és jó érzéssel tölt el, hogy már most többet értem el az életben, mint ő valaha is fog.

Öt éve dolgoztam egy mocsadék alatt, az volt az első munkahelyem.

2017. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szinte minden főnök így kezdi, de én inkább arra tudok csak emlékezni vissza, hogy e hozzáállásúak hamar visszakapták és bizonyára nekik vannak emlékeik egy huszárosan jött megalázásról;)
2017. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az enyém kiutált, átvert, csökkentette a fizum, és elvárta, hogy ugyanúgy dolgozzak. Kiléptem, azóta se tudott pótolni, úgyhogy a vállalkozásának azt a profilját, amit én vittem, le kellett építenie és vesztett egy csomó pénzt. Megérdemelte.
2017. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én az enyémet azonnal otthagytam. Már a nevére sem emlékszem, csak a leereszkedő modorára, a hímsoviniszta vicceire és a szexuális célozgatásaira.
2017. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!