Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Plasztikai műtétre készülök,...

Plasztikai műtétre készülök, fogyás után az egész testem csúnya, emiatt depressziós lettem. Hogyan tudom a lábadozási időszakot megoldani a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Sokat fogytam, csunya lett mindenem, lóg a mellem, rancolodik a combom.. Megyek konzultációra egy Plasztikai sebeszhez emiatt, komplett műtétet szeretnek(mell,has,kar es comb). Alig tudok mar élni így, minden percben ez jár a fejemben :( Lassan a pénzt is osszegyujtogettem ra pedig nem keresek jol. De mit mondjak munkahelyen? Szupermarketben dolgozom, még táppénzt se veszik jó néven..Nem tudom mi tévő legyek. Már arra is gondoltam, hogy mikor lesz a műtét, Elmegyek munkanelkulire addig tudok lábadozni es valami pénzt is kapok..mit tehetnék?
2017. jún. 20. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el táppénzre! Gratulálok a fogyásodhoz! A műtét után új ember leszel, találni fogsz új munkát is.
2017. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! En is remenykedem nagyon hogy a műtét utan új erőre kapok. Mert igy mar nem tudok élni. Te atestel esetleg ilyenen? Nem szeretnem elmondani a főnöknek hogy mi miatt kell táppénz. Rossz indulatuak nagyon. Ezert gorcsolok ezen. Es azert par hét kellene mig rendbe jövök. Elég nehéz ugy:(
2017. jún. 20. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyit mondj, be kell feküdnöd a kórházba. Ne magyarázkodj! Műtétem nem volt, de én is leadtam 31 kilót :)
2017. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Nem szeretnem elmondani a főnöknek hogy mi miatt kell táppénz." - Nem is muszáj, a magyar adatvédelmi törvénybe az is beletartozik, hogy a felettesed bár tudhat arról, hogy beteg/táppénzen vagy, de azt nem tudhatja, mi a táppénz oka, hacsak te magadtól nem árulod el. Nem vagy köteles elmondani, elvileg meg sem kérdezhetné. Sok sikert és mihamarabbi felépülést kívánok a műtétből.
2017. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Es ha viszek táppénz papirt, azon nincs rajta?
2017. jún. 20. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Csak egy kódszám van rajta, nem beazonosítható pontosan.

2017. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Remelem sikerul véghez vinnem mert mar regota bánt ez a dolog. Felek a mutettol, a hegektol de mostmar eltokeltem magam. Jovo héten kiderul mit mond az orvos.
2017. jún. 20. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert, majd írd meg mi volt és nyugodtan menj táppénzre!
2017. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Irok majd mindenképp. Nagyon izgulok már, hogy mit mond. A has meg a mellplasztika még oké, de a combra nagyon kivancsi vagyok mit lehet vele kezdeni.
2017. jún. 22. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is sok sikert kívánok! írj majd!
2017. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!