Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan állítsam le a kollégáma...

Hogyan állítsam le a kollégámat (52 éves férfi), hogy ne nyomuljon rám és hagyjon dolgozni? 22/L

Figyelt kérdés

Először nagyon kedves, udvarias és vicces volt, de ez már odáig fajult, hogy nem tudok odafigyelni a dolgomra, mert egy másodpercre sem képes befogni a száját! Nem rég kezdtem ezen a helyen dolgozni, a munkakörömmel, a többi kollégával, és a munkahellyel elégedett vagyok, nagyon szerettem volna megkapni ezt az állást, szóval munkahelyet nem szeretnék váltani. Viszont akivel időm nagy részét töltöm már-már zaklat. A barátom nem egyszer jött értem munka után, valamennyire ismerik is egymást. Mégis állandóan játssza, hogy az ő nevét nem tudja. Nyuszikának, meg kisszivemnek hív, már sokszor kikértem magamnak, hogy a nevemen szólítson. Eléggé összetett feladatom van, nem egyszerű a betanulás. Sokszor tőle kérek szakmai segítséget, ezért nem akarnék összeveszni vele. De már nem bírom! Hiába mondom neki el tízszer, hogyha folyamatosan hozzám pofázik nem tudok odafigyelni, ráadásul még a telefon is csörög állandóan. Alapból a munka is azt kívánja, hogy egyszerre több mindennel/mindenkivel foglalkozzak. Ha elrontok valamit azzal nem csak magamnak okozok problémát, hanem az egész cégnek, és neki is, mivel több ideig kell bent lennie, ha valami zűrzavar van, ráadásul az ügyfelek is elégedetlenek, ha valamit elrontok.


Ő már 18 éve ott dolgozik, tud mindent, én meg szeretném megtanulni a dolgokat és jól végezni a feladatom, de egyszerűen állandóan ordítozva beszél, ha mondom, hogy hagyjon dolgozni, mert nem tudok 5 féle dologra egyszerre figyelni, akkor folytatja tovább a pofázást és még ki is oktat, hogy ő mikor katona volt mennyi mindenre kellett figyelnie, és én amúgy is nő vagyok, nekem mindenre oda kéne figyelnem. (amúgy figyelem zavarral kezeltek...) Már a többi kolléga is mondta, hogy hagyjon, de akkor elkezd nekik ordítozni, hogy én megsértődtem rá, meg nem akarok vele beszélgetni. Ha nincs kivel beszélnie, akkor saját magában beszél!!!ordítva!!!


A főnök nem tudom mennyire állna mellém, mert én vagyok az új, ő a bevált dolgozó, szakmailag többet tud, mint én, ezért is sokszor rávagyok utalva, mert más nem magyarázza el a dolgokat.


Mit csináljak?


2017. jún. 21. 20:25
 1/5 anonim válasza:
15%
Nem olvastam ell de szerintem tudom mi torténik. Mond hogy van rendörség. Vagy fenyegesd meg (amug ne csináld amit mondtam csak úgy irtam)
2017. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hátha segít:

[link]

2017. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Hívja rá a rendőrséget, mert beszél hozzá? :DDDDDDDDDD
2017. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kuldd el melegebb eghajlatra durvan agresszivan, csunyakat is mondhatsz neki, mondjuk ven fsz stb stb.
2017. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Színvonalas munkahelynek tűnik...


Én vennék egy jól szigetelt fejhallgatót. Utána tőlem kiabálhat kedvére.

2017. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!