Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hallottam a radioban hogy egy...

Hallottam a radioban hogy egy gyar betanitott munkasokat keres azonnali kezdesel itt a kozelemben, el is kuldtem az oneletrajzomat az elobb, akkor mar lehet hogy majd holnap hivnak is?

Figyelt kérdés
mert ha ilyen surgos nekik akkor biztos behivnak ugye??

2017. jún. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, az ilyen helyekről mindenkit visszahívnak xD
2017. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De azért nem eszik olyan forrón a kását,...
2017. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alja munkára nagyon hamar behívnak mindenkit, ne aggódj. Esélyes, hogy már holnap.
2017. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én beadtam kb 10 helyre betanított munkás, operátor pozícióra az önéletrajzomat, és az összesről visszahívtak legkésőbb másnap, hogy már kezdhetnék is. Ide már az elég, ha tudsz írni meg olvasni.
2017. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért sokat segítene a helyzeten, ha fel is hívnád őket. Amikor a férjem jelentkezett egy ilyen helyre, hetekig eltököltek volna kényelmesen, ha én fel nem hívom őket. Érdekes módon akkor azonnal mehetett dolgozni.
2017. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!