Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felvesznek gyarba akkor az...

Ha felvesznek gyarba akkor az baj ha az edesanyam bankszamlajat adom meg nekik? Nem fognak debilnek nezni?

Figyelt kérdés
mert azt beszeltuk itthon ha megmaradok a gyarban akkor majd nyitok sajat szamlat, foloslegesen nem akarok nyitni mert mi van ha nem megy ugy a munka ahogy kene es kivagnak es azonnal ugyse talalnek masik helyet es a bankszamlanak meg vannak koltsegei, es nem menne ra love. jo a taktika??

2017. jún. 25. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
:D
2017. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Már miért kellene bankszámlát nyitni?


Szerintem simán lehet hogy megmondod neked ne utalják hanem adják oda készpénzben.


Szerintem ilyet lehet, megkapod fizetésnap a pénzügytől kp-ba.


Ennyi.

2017. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Senkit se fog érdekelni kinek a bankszámlaszámát adod meg. Énis anyámét adtam meg mikor gyárba voltam énse akartam rögtön bankszámlát nyitni.


Utóirat : 1 hónapot bírtam a melót. Utána magamtól léptem le :D

2017. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Hát apám, Hitler fele ilyen taktikus lett volna, most mindannyian szőke kék szemű németek lennénk :D
2017. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak debilnek nézni? Hát ha így levezeted nekik ezt, amit itt, akkor de.
2017. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kezpenzbe lenne a legjobb de en azt olvastam hogy olyat manapsag mar nem lehet, illetve lehet de akkor azt mondjak hogy viszontlatasra.
2017. jún. 25. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

"kezpenzbe lenne a legjobb de en azt olvastam hogy olyat manapsag mar nem lehet, illetve lehet de akkor azt mondjak hogy viszontlatasra."


hhhhóóóóó?


Kiiiii?


Megint mi ez a hülyeség? Ha egy ilyet kérnék és azt mondják viszlát oda nem is mennék dolgozni eleve komolyan mondom.


Miért ne lehetne az a kérésem hogy nekem kp-ba adják oda, de hülyeség.

2017. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, én annak néznének!

Amúgy nem tudom hány éves vagy, diákmunka-e vagy nem, de a jövőben valószínűleg kelleni fog így is-úgy is számlaszám, ha majd eljut a gyáron túlra, és kikerülsz a versenyszférába dolgozni...

Amúgy igen, vannak költségei de ha azon nem mozgatsz minden héten pénzt, akkor szinte elenyésző mennyibe kerül a számlaszám.

2017. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!