Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket ez zavar (na)?

Titeket ez zavar (na)?

Figyelt kérdés
A kolléganőm rengeteget iszik,és hát elég gyakran jár emiatt a mellékhelyiségbe.Szinte óránként.Szerintetek ez nem zavaró?

2017. jún. 30. 14:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem zavaró, nekem is van egy ilyen ismerősöm, és egyáltalán nem zavar. Szerintem nincs közöm hozzá, mennyit jár pisilni :D Neki lehet, hogy zavaró, mivel folyton ki kell mennie, meg kell szakítania azt, amit éppen csinál, és nem egy kellemes érzés visszatartani sem
2017. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem zavaró, hogy a kolléganőd sokat pisil.
2017. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne zavaró? Óránként egy ötperces pisiszünet nem a lógás csimborasszója. Bár hallottam olyan rémtörténeteket, hogy az egyik autógyárban a szalag mellet dolgozó férfiak üres kólás flakonokba pisilnek, mert vécére sem engedik ki őket, de szerintem ez csak urban legend.
2017. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavarna. Jobb helyeken nem probléma óránként kimenni egy pisire. Hol dolgoztok, milyen munkakör?

Téged miért zavar ez? Talán hatással van a te teljesítményedre vagy mi a baj?

2017. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha így is el tudja végezni a saját munkáját, csak téged speciel ez zavar, akkor sajnos Egyébként nem zavaró egyáltalán, egészséges a sok folyadék fogyasztása, főleg nyáron. Segít megelőzni/megszüntetni a felfázást, még a fogyókúrában is segít, és sok más haszna is van, csak a kimosott ásványi anyagokat kell pótolni. Egyébként te is ihatnál sokat, igyál, pótold a folyadékot. Létezik ilyen kúra, hogy sokat vizet iszik, és méregteleníti magát az ember. Te is nyugodtan igyál annyit, amennyit ő.
2017. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Előző vagyok. Az első mondatot ne is vegyétek oda, elfelejtettem kitörölni.
2017. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Én a szalag mellett állok, és óránként szólok a sorfelelősnek, hogy kimennék, aki egy szó nélkül levált /persze csak akkor, ha nincs teljesen elhavazva - ilyen esetben én sem szólok/. Rengeteget iszok egyébként.

A másik soron szoktak rám morogni az idősebbek, mert én fiatal vagyok, és emiatt szerintük bírnom kéne, meg nem kéne ennyit kijárkálnom stb. Ők amiatt panaszkodnak, hogy nekik is ki kéne menni,de hogy ők nem fognak "kuncsorogni" mosdószünetért stb. Nem kuncsorogni kell, hanem normálisan szólni.

Már észre sem veszem őket, ha emiatt morognak. Rajtuk kívül mindenki szól,hogy pisilni kell, és eddig senkit nem ettek meg emiatt, és mindenkit leváltanak.

Én lehet kicsit gyakrabban kijárok, mint a többiek, de én nem is fél literes vizet viszek magammal, aminek hazaviszem a felét, mint a többiek.

Egy a lényeg: ha menni kell, hát menni kell!

2017. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem sz zavarna, hogy a kolléga azt vizslatja mikor és mennyit pisilek...
2017. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a lópikuláért zavar téged, hogy mikor megy ki mosdóba és főleg mi a francért stopperolod, hogy milyen időközönként? Ilyen ostoba emberrel mint a kérdező, hogy lehet együtt dolgozni egyáltalán?
2017. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Magyarországon a munkahely az a hely, ahol pénzért, munkaidőben egymást figyeljük.


Amikor nekem volt, akkor se volt másként.

2017. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!